BMW i3
Nuo:
€43450
Mėnesio įmoka nuo:
€588

Įsėskite ir palieskite ateitį pirštų galiukais. BMW i3 yra pilnas novatoriškų technologijų, kurios skirtos Jūsų kasdieniam gyvenimui palengvinti. Jis sujungs Jus su išoriniu pasauliu, informuos apie tai, kas vyksta, suderins Jūsų dienotvarkę ir nugabens Jus kur tik norite. Jis visada pasirengęs kelionei ir naujoms galimybėms. Stilingai ir su madas formuojančiu dizainu įelektrinančiam vairavimo malonumui.

 

BMW i3 nesivaiko jokios mados – jis yra sąmoningo gyvenimo stiliaus išraiška. Sukurtas naudojant pažangios formos kalbą, kuri perteikia aiškumą ir atpalaiduojančio interjero charakterį. Kupinas lengvumo, sužavėsiančio Jus savo ekologiškomis medžiagomis ir funkcinėmis detalėmis. Automobilis, kuris savo individualumu formuoja naujus standartus.

 

Maksimaliai sportiškas, maksimaliai įelektrinantis: BMW i3s sujungia puikią vairavimo dinamiką su naujausiomis technologijomis. Naujai sukurta automatinės stabilumo kontrolės (ASC) sistema veikia greičiau ir suteikia daugiau traukos bei stabilumo įsibėgėjimo ir stabdymo metu. Optimizuota dinaminės traukos kontrolės (DTC) sistema dabar veikia ir posūkiuose bei iki 100 km/h ar dar didesnio greičio. SPORT važiavimo režimas užtikrina sportiškesnę važiavimo dinamiką. Vairuotojui numynus akceleratorių, BMW i3s sureaguos greičiau, jei akumuliatorius bus pakankamai įkrautas. Be to, manevringumą padidina sportinis vairas su atitinkamai pritaikytu vairo sukimo momentu bei dešimt milimetrų žemesne sportine pakaba.

i3
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Išvalyti