KIA CEED SW MY20
Nuo:
€16890
Mėnesio įmoka nuo:
€121

Naujasis "Kia Ceed Sportswagon" pasiūlys jums daugiau erdvės, kad galėtumėte mėgautis kiekviena diena. Jis vadinasi "Sportswagon", nes derina savyje atletišką dizainą, universalumą, erdvę ir dinamišką važiavimą. Pasiruoškite nepamirštamiems vairavimo įspūdžiams.

 

Naujasis "Kia Ceed Sportswagon" yra toks pat atletiškas kaip ir hečbekas. Dvigubos priekinės radiatoriaus aušinimo grotelės, LED priekiniai žibintai su "Ledo kubelių" formos dienos LED šviesomis ir priešrūkiniai žibintai suteikia išskirtinę išvaizdą žvelgiant iš priekio. Sportiškas žemas profilis vizualiai pailginamas dėl chromo apvadų aplink langus ir stogo bėgelių, kurie suteikia laisvės ant stogo pervežti beveik bet ką.

 

Žvilgsnį traukiantys galiniai dienos šviesos LED žibintai suteikia automobiliui puikia atpažįstamą siluetą. Išskirtinis dizainas yra pagrindinis naujos kartos CEED šeimos bruožas. LED šoniniai indikatoriai (trys šviečiantys kubeliai), integruoti į žibintus rodo automobilio plotį. Priekyje - pilnai LED žibintai su "Ledo kubelių" formos dienos šviesomis ir automatine tolimųjų šviesų perjungimo sistema (HBA).

 

Viskas sukurta vairuotojui. Horizontali centrinė konsolė suteikia erdvės įspūdį. Stilinga apdaila su juodo ir pilko audinio intarpais bei dirbtinė oda, o patiems išrankiausiems siūlomas juoda oda padengtas salonas. Moderniausios technologijos puikia integruotos į lietimui jautrų 8" ekraną su navigacija.

 

CEED SW MY20
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
126 g/km
0.00 €
5.00 l/100 km
5.00 €/100 km
Sąnaudos
Kaina
Dyzelinas
0.99 €/L
104 g/km
0.00 €
4.00 l/100 km
0.00 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Dyzelis
Kuro kaina
1.06 €/l
0.99 €/l
Kuro suvartojimas
5.00 l/100 km
4.00 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti