Mini Cabrio
Nuo:
€28040
Mėnesio įmoka nuo:
€317

Drąsus, pasiruošęs nuotykiams ir atviras naujovėms MINI kabrioletas yra impulsyvus ir pulsuoja energija. Nuleisto stogo esmė: važinėjimo vasarą jaudulys, kuris virpina jūsų širdį ir suteikia galimybę pajausti ir pasidalinti tomis ypatingomis važiavimo atviru stogu džiaugsmo akimirkomis. Tai beribis jaudulys už vairo.

 

Jis leis Jums mėgautis gyvenimu ir pajausti nuostabias emocijas atvirame ore. Dangus virš galvos visada suteiks daugiau džiaugsmo ir nuteiks puikiai.

 

MINI kabrioleto versija Sidewalk alsuoja automobilio atviru stogu dvasia – leiskitės į kelionę vėjui plaikstant plaukus, pasinerdami į visiškai naujus pojūčius.

 

MINI kabrioletas suteikia autentišką malonumą po atviru dangumi. Elektra valdomas minkštas stogas vienu dalyku skiriasi nuo kitų. Jo tyliai veikiantis išmanus sulankstymo mechanizmas veikia 3 režimais: kyla į viršų, leidžiasi žemyn ar atidaro stoglangį vėjeliui įleisti. Jis visiškai atsidaro ar užsidaro per 18 sekundžių, taip pat ir važiuojant iki 30 km/h greičiu. Galite pasirinkti ir „MINI Yours“ minkštą stogą su unikaliu išaustu Britanijos vėliavos dizainu.

Cabrio
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
136 g/km
40.00 €
6.00 l/100 km
6.00 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
6.00 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti