Skoda KAMIQ
Nuo:
€15883
Mėnesio įmoka nuo:
€104

Būdamas krosoveriu KAMIQ pasižymi geriausiomis visureigio savybėmis, o kompaktiškas automobilio dydis puikiai pritaikytas važiuoti ankštomis miesto gatvėmis. Didesnė prošvaisa suteikia platesnį aplinkos vaizdą, tuo pačiu padidinamas pravažumas, o tvirta konstrukcija praturtinta papildomais bamperių ir slenksčių priedais. KAMIQ išsiskiria patvarumu ir saugumu, ir šis jausmas jus lydės, kur bevažiuotumėte.

 

KAMIQ atrodo galingai ir tvirtai dėl svarbių eksterjero priedų: priekinio spoilerio, galinio difuzoriaus ir papildomų slenksčių antdėklų (tik „Style trim“ apdailos komplektacija). „Active“ komplektacija galima su juodos „Black Grained“ spalvos versija. „Ambition“ ir „Style“ (įskaitant slenksčių antdėklus) komlektacija pasirinktinai gali būti pilkos „Platin Grey“ arba juodos „Black Grained“ spalvos.

 

KAMIQ standartiškai tiekiamas su LED galiniais žibintais, kuriuose yra šviesos diodai stabdžių, galiniams gabaritiniams ir rūko žibintams. Į LED galinius žibintus įmontuoti ir dinaminiai galiniai indikatoriai, kurie užsidega palaipsniui iš centro į kraštą. Galingas LED galinis žibintas šviečia tamsoje su tik ŠKODA būdingu C formos apšvietimu. Jie labai greitai reaguoja, todėl didina saugumą. Elegantiškos detalės apima krištolo struktūros elementus ant automobilio šonų ir „ŠKODA Crystal Lighting“ užrašą ant galinių žibintų.

KAMIQ
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
116 g/km
0.00 €
6.00 l/100 km
6.00 €/100 km
Sąnaudos
Kaina
Dyzelinas
0.99 €/L
125 g/km
80.00 €
5.00 l/100 km
0.00 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Dyzelis
Kuro kaina
1.06 €/l
0.99 €/l
Kuro suvartojimas
6.00 l/100 km
5.00 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti