Volkswagen e-up
Nuo:
€23390
Mėnesio įmoka nuo:
€236

Didesnis galimas nuvažiuoti atstumas nei bet kada anksčiau. Daugiau funkcijų už geresnę kainą. Ir dar daugiau saviraiškos laisvės tiems, kurie nori neatsilikti nuo laiko: su naujuoju „e-up!“ elektrinis mobilumas tampa dar paprastesnis. Ir tiesiog geresnis.

 

Dar didesnės elektrinio mobilumo galimybės

Leiskitės į tolimą kelią! Efektyvus elektrinis galios agregatas naujajame „e-up!“ padidina galimą nuvažiuoti atstumą ir vairavimo malonumą iki 260 km1. Nulinė tarša padeda sumažinti CO2 emisijas. Tai daro teigiamą poveikį klimatui.

 

1 Faktinis galimas nuvažiuoti atstumas realiomis sąlygomis skiriasi atsižvelgiant į vairavimo stilių, greitį, komforto savybes ar papildomą įrangą, aplinkos temperatūrą, keleivių skaičių ir (arba) apkrovą bei kelio paviršių. Galimo nuvažiuoti atstumo diapazonas nurodomas kaip orientacinis, atitinkantis atstumą, kurį 80 % mūsų klientų pasieks vidutiniškai per metus. Apatinė diapazono riba taip pat taikoma važiavimui greitkeliuose vidutiniu greičiu ir žemos temperatūros sąlygomis žiemą.

 

Užtenka pažvelgti į šviežią, minimalistinį naujojo „e-up!“ dizainą, kad įsitikintumėte, jog mažas automobilis gali reikšti dideles galimybes. O kur dar, žinoma, dinamiškas elektrinis galios agregatas! Mėlynos spalvos dekoratyvinė apdailos juosta ir integruotas „Volkswagen“ ženklas bei įspūdingi charakteringos C formos LED žibintai net iš tolo neleidžia suabejoti – čia važiuoja elektrinis automobilis.

 

Rinkitės naująjį „e-up!“ „Style“ paketą. Juodas arba baltas stogas ir atitinkamai juodi arba balti išoriniai veidrodėliai, tamsintas galinis ir šoniniai langai, bei 15 col. ratlankiai su ašmenų formos stipinais sukuria unikalią charakteringą išvaizdą. Naujasis „e-up!“ „Style“ paketą galima rinktis su 16 col. „Upsilon“ lengvojo lydinio ratlankiais.

e-up
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Išvalyti
Pasirink banko pasiūlymą arba įrašyk pats
Swedbank
3.50%
Lorem ipsum dolor sit amet
SEB
3.20%
Lorem ipsum dolor sit amet
Luminor
3.70%
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Čia gali rašyti savo norimas palūkanas
Palauk!

Palauk, ar galime padėti ?

Sutinku su taisyklėmis