Audi A1 citycarver
Nuo:
€24100
Mėnesio įmoka nuo:
€248

Kuriantis tendencijas „Audi A1 citycarver“. Jo unikalaus dizaino su niekuo nesupainiosite, lanksčios jo įrengimo galimybės išlaisvins kūrybines galias, o greitai prie situacijos pritaikomos funkcijos leis patirti tikrą važiavimo malonumą – „Audi A1 citycarver“ visureigis, turintis daug privalumų. Stiprus. Sportiškas. Įkvepiantis. Modernus.
 
Išraiškingas „Audi A1 citycarver“ dizainas išsiskiria patvaria konstrukcija. Pavyzdžiui, vos matomomis oro įleidimo angomis po variklio gaubtu ir šonine danga prie ratų arkų ir šoninių gaubtų. Priekyje akį traukia ir didelės aštuoniakampės „Singleframe“ grotelės su trimačiu juodos spalvos matiniu korėtu tinkleliu. Trumpos uždangos priekyje ir gale, platūs purvasaugiai ir pasirenkami iki 18 colių dydžio ratai sustiprina bendrą galingo ir sportiško automobilio įvaizdį, o apsauginis nerūdijančiojo plieno spalvos užkardas rodo, kad važiuoti juo galima ir bekelėmis.
 
Būdingi „Audi A1 citycarver“ požymiai – didesnis bendras aukštis (lyginant su standartiniu modeliu), platesnė prošvaisa ir aukščiau įrengtos keleivių ir vairuotojo sėdynės. Kompaktiškų matmenų transporto priemonėje „Audi A1 citycarver“ yra didelė 335 litrų talpos bagažinė. Jei atlenksite galinį atlošą, bendra talpa bagažui sudėti padidės iki 1 090 litrų, todėl į atostogas dviese galėsite pasiimti visų reikiamų daiktų. Jeigu daiktams susidėti visgi reikia daugiau vietos, siūlome praktišką originalių „Audi“ priedų specialiąją įrangą, pvz., bagažines, skirtas vežti slidėms ir bagažui.
 
Važiuodami „Audi A1 citycarver“ mėgaukitės daugybe įrengtų skaitmeninių technologijų ir siūlomų paslaugų. 10,25 colių dydžio skaitmeninis blokinis prietaisų skydelis, kuriame matysite automobilio duomenis (pvz., greitį), dabar jau yra standartinės įrangos dalis. Jei norite, galite užsisakyti ir „Audi virtual cockpit“, kuris šią informaciją rodys įvairiose vaizdavimo aplinkose. Prieiga prie skaitmeninių „Audi connect“¹ paslaugų yra standartinė MMI sistema viduriniame pulte. Pasirenkamą patobulintą modelį „MMI Navigation plus“ su „MMI touch“ valdysite per didelį 10,1 colio jutiklinį ekraną arba žodinėmis komandomis.

 

A1 citycarver
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
118 g/km
0.00 €
5.40 l/100 km
5.40 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
5.40 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti
Pardavimais rūpinasi

Moller auto Keturi žiedai

Mindaugas Kairys

Telefonas +37052388011