Audi e-tron
Nuo:
€72000
Mėnesio įmoka nuo:
€1,091Tai Jūsų šansas: pasinerkite į patrauklų elektrinio mobilumo pasaulį su Audi „e-tron“ ir padėkite formuoti ateitį. Mūsų pirmasis visiškai elektrinis visureigis yra Jūsų sportiškas, kasdienis ir patikimas palydovas naujoje eroje.

Asinchroniniai varikliai gali išvystyti pikinę 265 kW galią ir 561 Nm sukimo momentą 60 sekundžių laikui. Priekinis elektros variklis, kuris optimalios komponuotės tikslais sumontuotas lygiagrečiai priekinei ašiai, siekia 125 kW pikinę galią ir 247 Nm sukimo momentą. Galinis, išilgai sumontuotas variklis išvysto 140 kW galią su 314 Nm sukimo momentu. Dviejų pakopų planetinės pavaros su pavaros pakopa per diferencialus perduoda jėgą į ašis.

Patirkite pažangiojo elektromobilio ir tuo pačiu metu šiuolaikiško visureigio privalumus su Audi „e-tron“. Salonas yra erdvus ir labai kokybiškai įrengtas. Jūs ir Jūsų keleiviai turėsite pakankamai erdvės galvai ir kojoms, kad galėtumėte mėgautis malonia kelione. Dėl bendrosios 660 litrų pakrovimo talpos Audi „e-tron“ yra labai praktiškas atostogų kelionėms.

e-tron
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Išvalyti
Pardavimais rūpinasi

Moller auto Keturi žiedai

Mindaugas Kairys

Telefonas +37052388011