Audi Q3 Sportback
Nuo:
€35820
Mėnesio įmoka nuo:
€454Optinis traukos objektas ir kasdienybei tinkamas palydovas – Audi Q3 Sportback vienija kupė estetiką ir emocingumą su visureigio jėga ir funkcionalumu. Didžiulį važiavimo malonumą teikia didelė informacijos ir pramogų bei jungiamumo pasiūla, ir plati bazinė komplektacija.


Pasitikintis savimi, ekstravertiškas, sportiškas – taip pasirodo Audi Q3 Sportback. Priekinėje dalyje dominuoja aštuonkampio dizaino „Singleframe“ grotelės ir šoninės oro įleidimo angos. Vaizde iš šono aiškiai matomas kupė siluetas. Ilga elegantiška „pečių linija“ formuoja pagrindinę automobilio formą ir pabrėžia sportiškumą. Galinei daliai yra būdinga tolygiai nusileidžianti stogo linija, žemas galinis stiklas ir aštrių formų galiniai žibintai. Dėl mūsų lanksčios komplektacijos linijų koncepcijos Jūs turite galimybę pagal savo pageidavimus individualizuoti eksterjerą. Jei pasirinksite „S line“ paketą, Jūsų Audi Q3 Sportback taip pat bus aprūpintas kontrastinės spalvos bamperiais, 18 colių, 5 „V“ formos stipinų dizaino lengvojo lydinio ratlankiais bei apšviečiamomis apsauginėmis slenksčių juostomis su įdėklais iš aliuminio ir „S“ užrašais priekyje.


Patirkite Audi Q3 Sportback automobilyje mūsų naujausią informacijos ir pramogų kartą, perimtą tiesiogiai iš aukščiausios automobilių klasės. Bazinė komplektacija apima 10,25 colio dydžio skaitmeninį prietaisų skydelį. Pasirinktinai Jūs taip pat galite pasirinkti prietaisų skydelį „Audi virtual cockpit plus“, kurio 12,3 colio dydžio HD ekranas atvaizduoja tikslias ir ryškias animacijas bei aprūpina Jus svarbia automobilio informacija. Aukščiausios MMI informacijos ir pramogų sistemos versiją – MMI navigacijos sistemą „plus“ su „MMI touch“ Jūs galite valdyti, naudodami 10,1 colio dydžio ekraną vidurinėje konsolėje. Per įvairias sąsajas ir lizdus Jūs galite sujungti su automobiliu savo mobiliuosius galinius įrenginius1. Be to, pasinaudokite didele „Audi connect“ paslaugų pasiūla2.


Norėdami teikti Jums važiavimo malonumą, mes aprūpinome Audi Q3 Sportback bazinėje komplektacijoje technologijomis, kurios didina dinamiką kelyje: sportinė važiuoklė užtikrina gerą sukibimą. Progresyvi vairavimo sistema suteikia labiau tiesioginę vairavimo charakteristiką, pavyzdžiui, vingiuotuose užmiesčio keliuose ir pasukant. Naudodami „Audi drive select“ važiavimo dinamikos sistemą, Jūs galite šešiais skirtingais režimais daryti įtaką automobilio charakteristikoms. Sistema daro įtaką variklio ir pavarų dėžės nustatymams bei elektra reguliuojamų amortizatorių ir vairo stiprintuvo valdymui. Iš variklių (mišriosios degalų sąnaudos*: 7,7–4,7 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija*: 174–123 g/km) mes siūlome Jums 110 kW (150 AG) galios TDI agregatą arba 169 kW (230 AG) galios 2,0 litrų TFSI variklį.

Q3 Sportback
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
130 g/km
0.00 €
5.10 l/100 km
5.10 €/100 km
Sąnaudos
Kaina
Dyzelinas
0.99 €/L
124 g/km
80.00 €
4.60 l/100 km
0.00 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Dyzelis
Kuro kaina
1.06 €/l
0.99 €/l
Kuro suvartojimas
5.10 l/100 km
4.60 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti
Pardavimais rūpinasi

Moller auto Keturi žiedai

Mindaugas Kairys

Telefonas +37052388011