Audi RS 3 Limousine
Nuo:
€59400
Mėnesio įmoka nuo:
€869Naujasis 2,5 l TFSI variklis išvysto 294 kW (400 AG) – 33 AG daugiau, nei pirmtakas. Kompaktiškas RS modelis pagreitėja nuo 0 iki 100 km/h (62,1 mph) tik per 4,1 sekundės. Jis gali pasiekti maksimalų 250 km/h (155,3 mph) greitį. Pasirinktinai Audi padidina elektronikos ribojamą maksimalų greitį iki 280 km/h (174,0 mph). Naujasis aukščiausio lygio sportininkas kompaktiškų automobilių segmente išreiškia savo sportinį charakterį taip pat ir vizualiai.

Žaibiškai perjungdama pavaras, septynių pakopų "S tronic" pavarų dėžė su dviguba sankaba perduoda 2,5 l TFSI variklio galią į nuolatinę "quattro" visų ratų pavarą. Jos elektrohidraulinė daugiadiskė mova kintamai paskirsto sukimo momentą tarp ašių. Elektroninis valdymas suvienija pranašesnį stabilumą su aukšto lygio malonumu vairuojant. Kuo sportiškesniu stiliumi važiuojama, tuo greičiau ir tuo didesnė sukimo momento dalis pasiekia galinę ašį. Rezultatas: nepaprastai dinamiškos važiavimo charakteristikos.

"quattro" pavaros valdymas bazinėje komplektacijoje integruotas į "Audi drive select" dinamiško valdymo sistemą, kaip ir vairavimo sistemos, "S tronic" pavarų dėžės, variklio bei dujų išmetimo sistemos reguliuojamų sklendžių valdymas. Vairuotojas gali individualiai keisti šių komponentų valdymą, pasirinkdamas iš trijų režimų – "comfort", "auto" ir "dynamic". Tas pats taikoma RS sportinei važiuoklei "plus" su adaptyviu amortizatorių valdymu. Nepakartojamas penkių cilindrų agregato garsas sustiprina ir be to emocijų pripildytą vairavimo patirtį. Toks garsas skleidžiamas dėl uždegimo greta esančiuose ir toliau vienas nuo kito esančiuose cilindruose eiliškumo derinio. Garsas gali būti keičiamas, naudojant "Audi drive select" sistemą.

Naujasis aukščiausio lygio sportininkas kompaktiškų automobilių segmente išreiškia savo sportinį charakterį taip pat ir vizualiai. Trimatės "Singleframe" radiatoriaus grotelės su jos korio struktūra papuoštos "quattro" logotipu prie apatinio krašto. Apačioje visu priekinės automobilio dalies pločiu iki šoninių oro įleidimo angų, kurios formuoja oro srautus ratų arkose, nusitiesia mentė. Priekiniai šviesos diodų žibintai su jų charakteringu dienos važiavimo šviesų dizainu įtraukti į bazinę įrangą. Audi pasirinktinai siūlo taip pat ir matricinius šviesos diodų priekinius žibintus.

RS 3 Limousine
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
194 g/km
185.00 €
8.50 l/100 km
8.50 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
8.50 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti
Pardavimais rūpinasi

Moller auto Keturi žiedai

Mindaugas Kairys

Telefonas +37052388011