BMW 2 Active Tourer
Nuo:
€35990
Mėnesio įmoka nuo:
€457Pajuskite miesto pulsą stilingai ir užtikrinti savo jėgomis. BMW 2 serijos  „Active Tourer“ yra neatsiejama šiandienos didmiesčių dalis, kaip ir parkai, kavinės, prospektai ar gatvės. Jis meistriškai susidoroja su bet kokiais iššūkiais mieste. Ypač manevringai įveikiantis siauras gatveles, jis užtikrintai nardo ir didelėse miesto spūstyse. tai išties puikus automobilis kiekvienam, mėgstančiam aktyvias keliones.

Naujasis 2 serijos BMW žvilgsnį prikausto akimirksniu: kiekviena automobilio detalė atrodo įspūdingai, nesvarbu iš kurios pusės pažvelgsi. Didelės radiatoriaus grotelės ir ištisinės oro įleidimo angos priekyje byloja apie tvirtą charakterį, o priekiniai LED žibintai pabrėžia išskirtinę išvaizdą. Dinamiškas siluetas su horizontalia linija ir įspūdingi kontūrai suteikia naujajam BMW 2 serijai sportišką ir šiuolaikišką išvaizdą.

Ar miesto automobilis gali būti erdvus? Taip,  BMW 2 serijos  „Active Tourer“ – būtent toks ir yra. Jis erdvus ir universalus – su net 1510 l siekiančiu bagažinės tūriu jis yra visada pasiruošęs naujam iššūkiui. Be to, jis neapsakomai patrauklus: masyvios durelės leidžia patogiai įlipti ir išlipti, pasirenkamas bekontaktis bagažinės atidarymas ir uždarymas palengvina daiktų įdėjimą ar išėmimą ir užtikrina maksimalų komfortą. 

Su BMW 2 serijos „Active Tourer“ miestas tampa vienu dideliu nuotykiu. Novatoriški varikliai yra pasirengę bet kokiam sprintui. Be to, adaptyvi pakaba ir įvairiausi aerodinamikos elementai užtikrina optimalų sąlytį su keliu. „Driving Experience Control“ (važiavimo patirties kontrolės) valdymo sistema leidžia įjungti įvairius važiavimo režimus vos vieno mygtuko paspaudimu – nuo ypač komfortiško iki ekstremaliai sportiško. Tai tikra važiavimo dinamika keliaujant per miesto džiungles.

2 Active Tourer
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
142 g/km
55.00 €
6.30 l/100 km
6.30 €/100 km
Sąnaudos
Kaina
Dyzelinas
0.99 €/L
123 g/km
80.00 €
4.70 l/100 km
0.00 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Dyzelis
Kuro kaina
1.06 €/l
0.99 €/l
Kuro suvartojimas
6.30 l/100 km
4.70 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti