BMW 7 Sedan
Nuo:
€103481
Mėnesio įmoka nuo:
€1,645



Išbandykite kiekvieną savybę, mėgaukitės kiekviena akimirka. BMW 7 serijos sedanas išsiskiria užtikrinta išvaizda, ypatingomis charakteristikomis ir maksimaliu komfortu. BMW 750Li, varomas naujai sukurto BMW TwinPower Turbo 8 cilindrų benzininio variklio su xDrive standartinėje komplektacijoje, gan aiškiai sukurtas užimti pirmaujančias pozicijas. Jaudinanti elegantiškos išvaizdos kalba ir ypatingas gerbūvio pojūtis automobilio viduje, kurį sukuria išskirtinės kokybės detalės bei individualios apdailos galimybės ir techninės inovacijos, įkūnija BMW prabangos klasę. Čia sklandumas susilieja su išskirtinumu. Prabanga su efektyvumu.

Dėmesio centre: BMW 7 serijos sedanas savo išskirtine išvaizda pribloškiantis nuo pat pirmosios akimirkos. Užtikrintą automobilio charakterį pirmiausiai akcentuoja išskirtinis jo priekis. Šone įrengtos vertikalios ventiliacijos grotelės pabrėžia automobilio aukštį. Bernina Grey pilkos spalvos apdaila su tviskančio gintaro efektais sukuria eleganciją, kuri kartu su 20 colių ratlankiais sukuria įtaigios dinamikos įspūdį. Specialus apšvietimas pasitinka įlipant ir atsisveikina išlipant iš BMW. Automobilio interjeras išsiskiria prašmatniomis, aukštos kokybės medžiagomis, kurios kartu su inovatyviomis ryšio funkcijomis užtikrina iki tol nepatirtą aplinką.

Keliaudami pasinaudokite inovatyviomis skaitmeninėmis BMW 7 serijos sedano galimybėmis. Connected navigacijos sistema bei daugybė jos funkcijų pavers Jūsų kelionę dar patogesne ir atitinkančia Jūsų poreikius. BMW Connected užtikrina sklandų ryšį tarp Jūsų išmaniojo telefono ir automobilio, todėl planuoti ir reaguoti galite greičiau. Tuo pat metu galite komunikuoti su BMW per BMW asmeninį asistentą, įskaitant išorinį balso apdorojimą, arba valdyti įvairias funkcijas per BMW Connected programėlę. BMW 7 serijos sedanas – tai nauja mobilumo forma. Naujas būdas pasijusti kaip namie.

7 Sedan
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Išvalyti