BMW M2 Competition
Nuo:
€67950
Mėnesio įmoka nuo:
€1,020Sportinis automobilis, kuris keičia kelius. BMW M2 Competition Coupé užvaldo nuostabiu dinamikos, manevringumo ir tikslumo deriniu. Padidintos oro įleidimo angos priekiniame bamperyje išduoda naujojo 410 AG* Bi-turbo vienos eilės 6 cilindrų benzininio variklio sutelktą galią. BMW M2 Competition Coupé yra aukštų charakteristikų ir naujų rekordų siekio garantas. Tikras M automobilis, sukurtas nugalėtojams.

BMW M2 Competition Coupé nereikia kirsti finišo linijos, kad būtų pirmas. Su didžiuliu dinamikos potencialu ir įspūdingu manevringumu savo konkurentus jis palieka toli už savęs. Du optimizuoto svorio turbokompresoriai užtikrina ypač greitą didelio efektyvumo jėgos agregato atsaką ir nežabotai aukštas apsukas - idealu greitiems sprintams ir sportiškam važiavimui vingiuotu keliu. M sportinės išmetimo sistemos garsą galima pritaikyti konkrečiam važiavimo režimui mygtuko paspaudimu - galingas ir sukuriantis nuotaiką kiekvienai akimirkai. Išbandyta lenktynių trasoje aušinimo sistema užtikrina optimalią darbo temperatūrą, o M speciali pakaba garantuoja tikslų valdymą. Automobilis kiekvienam, kas nori diktuoti lenktynių tempą nuo pat pradžios.

Jaudinantis. Sportiškas. Maištingas. BMW M2 Competition Coupé kiekviena detalė jus veikia lyg grynas adrenalinas. Priekyje dominuoja padidintos oro įleidimo angos ir radiatoriaus grotelės per visą ilgį su M2 ženkleliu. Nuo įspūdingo variklio gaubto būdingas kupė siluetas tęsiasi iki tvirtų formų galo. Išsiskiriantys 19 colių M lengvojo lydinio ratlankiai sukuria dinamišką jaudulį, o M šoninės angos su M2 modelio ženkleliu ir kėbulo spalvos M išoriniais veidrodėliais pabrėžia lenktyninio automobilio charakterį. Žiūrint iš galo, M difuzorius ir kampuoti juodo chromo spalvos išmetimo vamzdžiai išduoda aukščiausios formos sportines ambicijas.

Ir lenktynių trasai tinkantis salonas sistemingai orientuotas į vairuotoją, M išskirtinio dizaino prietaisų skydelyje įrengti raudoni prietaisai, jo centre - alyvos matuoklis ir M2 Competition užrašas. M odinis vairas taip pat optimizuotas didžiausiai dinamikai. Individualius važiavimo profilius galima sukonfigūruoti M1/M2 mygtukais, o pavarų perjungimo svirtelės, veikiančios kartu su M dvigubos sankabos transmisija leidžia pavaras perjungti per sekundės dalis. Pasirenkamos M Sport sėdynės užbaigia bendrą vaizdą. Juodos Dakota odos su šviečiančiu M2 logotipu - jos ne tik itin galingai atrodo, bet ir užtikrina puikia atramą - M dizainas finišo tiesiojoje, įkvėptas autosporto.

M2 Competition
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
224 g/km
240.00 €
9.90 l/100 km
9.90 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
9.90 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti