BMW X1
Nuo:
€33950
Mėnesio įmoka nuo:
€421

 

BMW X1 – tobulas modelis visiems, mėgstantiems modernią klasiką ir norintiems optimalaus dydžio miesto automobilio. Puikios proporcijos, stilingi akcentai ir nepriekaištingai derantis automobilio salono dizainas BMW X1 suteikia stiprų pranašumą. Dėka BMW „EfficientDynamics” sistemos bei BMW „TwinPower Turbo” benzininių ir dyzelinių variklių visi BMW X1 modeliai suvartoja neįtikėtinai mažai degalų ir pašalina į aplinką žymiai mažiau CO2.

BMW X1 naujai perteikia BMW automobiliams būdingą dizainą, suteikdamas jam naujos energijos. Be to, jis sukomplektuotas taip, kad pateisintų visus vairuotojo lūkesčius. Iš pirmo žvilgsnio gana kompaktiškas automobilis turi pakankamai erdvią bagažinę, todėl puikiai tiks ir ilgoms kelionėms. Galima drąsiai teigti, jog naujasis BMW – tai meistriškumo ir ypač patrauklaus dizaino derinys.

 

BMW X1 bus tobulas partneris jūsų kelionėms. Paaukštintos keleivių sėdynės garantuoja geriausią matomumą ir galimybę mėgautis kelionių vaizdais. Be to, automobilio salonas sukurtas panaudojant aukščiausios kokybės medžiagas ir apdailos detales, todėl jame jausitės ne tik komfortiškai, bet ir prabangiai. Intuityvi automobilio valdymo sistema – dar vienas privalumas, suteikiantis jums dar daugiau patogumo vairuojant.


X1
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Išvalyti