BMW X3
Nuo:
€46100
Mėnesio įmoka nuo:
€635BMW X3 yra neribotų galimybių, tikrumo ir laisvės išraiška. Nuo pat pirmo žvilgsnio jis palieka įspūdį savo atletiška išvaizda ir žavi jaudinančia važiavimo patirtimi. Dalinai autonomiško važiavimo ir išmaniosios BMW xDrive visų varom ratų sistemos dėka jis užtikrina puikų važiavimo komfortą tiek kelyje, tiek bekelėje. Šis automobilis pakelia savo klasės kartelę ir neleidžia jums suabejoti dėl to, kaip svarbu yra pasirinkti tinkamą automobilį savo kelionėms.

Harmoningos proporcijos, galingi kontūrai ir ryškus akcentas į priekinio ir galinio vaizdo plotį – visa tai sukuria ilgai išliekantį įspūdį, kuris neišblėsta net ir naujai sukurtame ir išskirtiniame interjere.

BMW X3 pasižymi savo atletiška ir dinamiška išvaizda. Išmanios lengvasvorės konstrukcijos ir tiksliai suderintų aerodinaminių priemonių dėka jis užtikrina įspūdingai greitą ir aukšto sukimo momento atsaką bet kokioje važiavimo situacijoje. „Active Air Stream“ oro srauto kontrolė radiatoriaus grotelėse yra unikali – sumažėjus aušinančio oro poreikiui, viena oro anga yra automatiškai uždaroma, tokiu būdu dar labiau pagerinant aerodinamines savybes.

X3
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Dyzelinas
0.99 €/L
153 g/km
220.00 €
5.90 l/100 km
0.00 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Dyzelis
Kuro kaina
0.99 €/l
Kuro suvartojimas
5.90 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti