Cadillac ATS Coupe
Nuo:
€41966
Mėnesio įmoka nuo:
€562Išvaizda. Pojūčiai. Kiekviena linija pritaikyta jūsų poreikiams kaip gerai sukirptas kostiumas. Kiekvienas komponentas kelia malonius virpulius. Nuo tviskančio metalo ir preciziškų inžinerinių sprendimų iki išskirtinių valdymo savybių ir intuityvių technologijų – ATS kupė kuria vis stipresnę aistrą savo šeimininkui. Taigi patogiai įsitaisykite ir padėkite koją ant akseleratoriaus pedalo, nes „ATS Coupe“ yra gimęs važiuoti.

Geismą pirmiausia sužadina nugludinta dinamiška forma bei atnaujintos priekinės grotelės. Solidus platus ir žemas profilis, nugludinti kampai – regis, kiekviena linija žadina emocijas. Net kai automobilis tiesiog stovi vietoje.

Spustelėjus greičio pedalą prasideda grandininė reakcija. Apgalvota. Preciziškai tiksli. Vienas atsitiktinis pasivažinėjimas šiuo automobiliu tampa tikra aistra ir priklausomybe. Neįmanoma neįsimylėti jo dinamikos, šviesios ir tvirtos struktūros. Kiekvienas šio automobilio komponentas sukurtas taip, kad teiktų malonumą kiekviename posūkyje, kiekviename iki horizonto besidriekiančiame kilometre.

Prabanga. Kokybė. Skrupulingai apgalvotas kiekvienas centimetras. Meistriškai sukurtas „ATS Coupe“ interjeras demonstruoja jo kūrėjų meilę darbui ir nuovokumą.

 

ATS Coupe
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
175 g/km
135.00 €
7.70 l/100 km
7.70 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
7.70 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti
Pasirink banko pasiūlymą arba įrašyk pats
Swedbank
3.50%
Lorem ipsum dolor sit amet
SEB
3.20%
Lorem ipsum dolor sit amet
Luminor
3.70%
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Čia gali rašyti savo norimas palūkanas
Palauk!

Palauk, ar galime padėti ?

Sutinku su taisyklėmis