Cadillac ATS Sedan
Nuo:
€38943
Mėnesio įmoka nuo:
€509Sėkmė matuojama ne norais ir troškimais. Ji matuojama darbais ir rezultatais. Tiesiog pavergiantis ATS sedano valdymas virsta sėkmingu kiekvienos kelionės rezultatu, o rafinuota išvaizda suteikia pasitenkinimą ir malonų virpulį. Preciziškas. Tikslus. Dinamiškas. Tai – naujasis ATS sedanas.

 

Veržlią prigimtį pirmiausia išduoda automobilio plotis, kuris užtikrina stabilumą. Platūs „pečiai“ ir nugludintos linijos, kylančios į plačią stogo liniją paryškina „raumeningą“ kėbulo konstrukciją ir suteikia atletiškumo.

Kiekvienas su ATS įveiktas kilometras įkvepia naujiems iššūkiams. Kiekviena minutė virsta džiaugsmo minute. Visa tai modelio kūrėjų, kurie kiekvieną savo darbo akimirką galvojo apie vairuotojo patogumą, rezultatas. Šeimininką sėstis prie vairo vilioja išskirtinė galia, preciziškas valdymas ir stabilumas. Tas nepakartojamas malonumo jausmas tiesiog užburia... Užburia taip, kad niekada nepaleidžia.

Vos pažvelgę į ATS sedaną jūs žinote, ko iš jo tikėtis. Kiekvienoje kėbulo linijoje atsispindi jo atkaklumas ir patikimumas. Žemos, bet aštrios linijos tiesiog skrodžią orą, o vertikalūs LED žibintai neleidžia abejoti jo stilingumu ir funkcionalumu.

 

 

Teoriškai, kuo automobilis lengvesnis, tuo jis greitesnis. Praktiškai, jo galimybės jaudina labiau, negu galite įsivaizduoti! Inžinieriai kruopščiai apsvarstė kiekvieną konstrukcijos milimetrą ir pašalino kiekvieną struktūriškai nesvarbų gramą. Jų darbo rezultatas – vienas lengviausių ir maloniausių vairuoti automobilių savo segmente.

Praverkite ATS sedano dureles, ir jus pasitiks kraują stingdantis interjeras. Nuo eksterjero jis nė kiek neatsilieka savo medžiagų kokybe ir funkcionalumu.  Meistriška  patogių odinių sėdynių konstrukcija, egzotiškos medienos apdaila bei modernių technologijų gausa. Tai tikra vairuotojo šventovė!

 

 

ATS Sedan
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
174 g/km
135.00 €
7.60 l/100 km
7.60 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
7.60 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti