Įveskite norimą pradinę įmoką
Įveskite sutarties trukmę
Pasirinkite pageidautiną palūkanų normą
Nuo:
€38943
Mėnesio įmoka nuo:
€597Sėkmė matuojama ne norais ir troškimais. Ji matuojama darbais ir rezultatais. Tiesiog pavergiantis ATS sedano valdymas virsta sėkmingu kiekvienos kelionės rezultatu, o rafinuota išvaizda suteikia pasitenkinimą ir malonų virpulį. Preciziškas. Tikslus. Dinamiškas. Tai – naujasis ATS sedanas.

 

Veržlią prigimtį pirmiausia išduoda automobilio plotis, kuris užtikrina stabilumą. Platūs „pečiai“ ir nugludintos linijos, kylančios į plačią stogo liniją paryškina „raumeningą“ kėbulo konstrukciją ir suteikia atletiškumo.

Kiekvienas su ATS įveiktas kilometras įkvepia naujiems iššūkiams. Kiekviena minutė virsta džiaugsmo minute. Visa tai modelio kūrėjų, kurie kiekvieną savo darbo akimirką galvojo apie vairuotojo patogumą, rezultatas. Šeimininką sėstis prie vairo vilioja išskirtinė galia, preciziškas valdymas ir stabilumas. Tas nepakartojamas malonumo jausmas tiesiog užburia... Užburia taip, kad niekada nepaleidžia.

Vos pažvelgę į ATS sedaną jūs žinote, ko iš jo tikėtis. Kiekvienoje kėbulo linijoje atsispindi jo atkaklumas ir patikimumas. Žemos, bet aštrios linijos tiesiog skrodžią orą, o vertikalūs LED žibintai neleidžia abejoti jo stilingumu ir funkcionalumu.

 

 

Teoriškai, kuo automobilis lengvesnis, tuo jis greitesnis. Praktiškai, jo galimybės jaudina labiau, negu galite įsivaizduoti! Inžinieriai kruopščiai apsvarstė kiekvieną konstrukcijos milimetrą ir pašalino kiekvieną struktūriškai nesvarbų gramą. Jų darbo rezultatas – vienas lengviausių ir maloniausių vairuoti automobilių savo segmente.

Praverkite ATS sedano dureles, ir jus pasitiks kraują stingdantis interjeras. Nuo eksterjero jis nė kiek neatsilieka savo medžiagų kokybe ir funkcionalumu.  Meistriška  patogių odinių sėdynių konstrukcija, egzotiškos medienos apdaila bei modernių technologijų gausa. Tai tikra vairuotojo šventovė!

 

 

ATS Sedan
Kiek kilometrų nuvažiuojate per metus?
Benzinas
Kuro sąnaudos
7.60 l/100 km
CO2 emisija
174 g/km
Taršos mokesčio dydis
83.00 €
Metinės išlaidos kurui
7.60

Skaičiuoklė leidžia susipažinti su orientacine informacija apie išlaidas kurui per pasirinktą metinį nuvažiuojamą atstumą. Taip pat ji apžvelgia bendrą informaciją apie automobilio modelio kuro sąnaudas, taršą bei taršos mokesčio dydį. 

Nuo:
€38943
Mėnesio įmoka nuo:
€597
Pasirink partnerio pasiūlymą
2.15%
Išvalyti
Pasirinkite banko pasiūlymą arba įrašykite palūkanų normą patys
Banko pavadinimas
Procentai
Aprašymas
Swedbank
2.29%
Minimali palūkanų marža
Citadele
1.49%
(+ 6 mėnesių Euribor) Elektromobiliams ar itin mažos emisijos automobiliams
SEB
2.10%
Minimali palūkanų marža (+ 6 mėn. Euribor)
Luminor
2.39%
Minimali palūkanų marža (+ 3 mėn. Euribor)
Šiaulių bankas
1.89%
(+ 6 mėnesių Euribor) Hibridiniams automobiliams arba automobiliams su mažo galingumo vidaus degimo varikliu
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Įrašykite orientacines palūkanas patys
Bandomoji versija

Sveiki atvykę į Naujų ratų bandomąją versiją

Daugelis funkcijų yra veikiančios, tačiau galimi jų veikimo sutrikimai. Galimi ir pateikiamos informacijos netikslumai. 

Jeigu turite komentarų ar pasiūlymų - laukiame jūsų el. laiškų info@naujiratai.lt

Naujiratai.lt komanda

Ar reikia pagalbos su dominančiu automobiliu?

Parašyk mums kokio automobilio ieškai arba koks domina ir mes pasistengsime atsiradus geram pasiūlymui juo su tavimi pasidalinsime! 

Sutinku su taisyklėmis