Cadillac CT6 SEDAN
Nuo:
€76525
Mėnesio įmoka nuo:
€1,170Mes iš naujo išradome prestižinės klasės sedaną. Pirmuoju CT6 modeliu „Cadillac“ pradėjo drąsią kelionę, kuri žymi naujų tobulumo standartų pradžią. Moderniai sukurtas ir dailiai išbaigtas CT6 demonstruoja neįtikėtiną dinamiškumą, kurio anksčiau stokojo didieji prestižinės klasės automobiliai. Su galingais, tačiau ekonomiškais varikliais derinama visiškai nauja lengvo svorio architektūra užtikrina judrumą, stabilumą ir saugumą. Kiekviena kelionė dovanoja maksimalų komfortą, kurį padeda sukurti individualūs klimato kontrolės nustatymai, prailgintos patogios sėdynės su masažo funkcija bei 5 nustatymo režimais ir už pasirenkama „Bose® Panaray® “garso sistema net su 34 garsiakalbiais. Rezultatas – drąsių kūrėjų ambicijų įgyvendinimas.

Praverkite ATS sedano dureles, ir jus pasitiks kraują stingdantis interjeras. Nuo eksterjero jis nė kiek neatsilieka savo medžiagų kokybe ir funkcionalumu. Meistriška patogių odinių sėdynių konstrukcija, egzotiškos medienos apdaila bei modernių technologijų gausa. Tai tikra vairuotojo šventovė!

 

Moderni važiuoklė, galima visų varančiųjų ratų sistema, paklusnus valdymas ir dinamiška pakaba. Tokiais privalumais gali pasigirti CT6. Modernia kėbulo architektūra pasižymintis bei 3.0 L V6 „Twin Turbo“ variklį turintis CT6 aiškiai atspindi jį kūrusių inžinierių ir mechanikų meistriškumą.

 

CT6 SEDAN
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
223 g/km
240.00 €
9.80 l/100 km
9.80 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
9.80 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti