Cadillac CTS Sedan
Nuo:
€47921
Mėnesio įmoka nuo:
€667Nė vienos detalės be dėmesio! Nuo LED žibintų, išradingos konstrukcijos aliuminio durelių iki galingų variklių – kiekvienas CTS gramas kruopščiai apgalvotas ir pateisinantis jo egzistavimą. Vos debiutavęs išskirtine išvaizda pasižymintis automobilis papildė stilingiausių pasaulyje transporto priemonių gretas.

Kiekviena CTS modelio detalė priverčia stebėti ir stebėtis. Ilgo, žemo išorės dizaino filosofija kalba pati už save, pabrėždama puikias aerodinamines savybes ir stabilumą. Išraiškingos linijos bei nepriekaištingai kelią apšviečiantys LED žibintai neleis abejoti automobilio išbaigtumu ir kokybe.

Kiekvienas žmogus invidivualus. Kiekvieno poreikiai - skirtingi. Tai suprasdami CTS modelio interjeto kūrėjai pasistengė, kad keturių tipų intero įrangos ir apdailos paketai patenkintų kiekvieno lūkesčius. Detalesnę informaciją apie interjero įrangos ir apdailos galimbes jums suteiks artimiausios Cadillac atstovybės specialistai.

Mažiau svorio – daugiau galios. Vienas lengviausių galiniais ratais varomų automobilių savo klasėje CTS sedanas yra 128 kg lengvesnis už savo pirmtaką – ankstesnės kartos CTS modelį. Norėdami patvirtinti CTS sedano galimybes, mes nuvežėme jį į garsiąją Vokietijos Niurburgringo lenktynių trasą. Neįtikėtina galia, preciziškas valdymas ir nepakartojamos stabdžių jautrumas – štai, ką jis pademonstravo lenktynių trasoje.

CTS Sedan
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
180 g/km
135.00 €
7.80 l/100 km
7.80 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
7.80 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti