Cadillac Escalade
Nuo:
€102833
Mėnesio įmoka nuo:
€1,633„Escalade“ – tikra stiliaus ir prabangos ikona tapęs aukščiausias klasės visureigis, kurį „Cadillac“ pelnytai vadina savo karūnos brangakmeniu. Dėl išskirtinio dizaino, aukštos kokybės ir dėmesio kiekvienai detalei „Escalade“ yra tikras prabangos įsikūnijimas. Šis monumentalus modelis – puikus įrodymas, kaip atrodo tikra tobulybė. Susipažinkite su vieną po kitos širdis šturmuojančiu ir pavergiančiu „Cadillac Escalade“ .

 

Kuriant neprilygstamą visureigį neišvengiamai reikia įveikti naujausių technologijų iššūkius, posūkius ir finišo tiesiąsias. Tolimieji LED žibintai – puikus įrodymas, kad tai padaryti įmanoma. Tai ne tik įkvepiantis mechanikos meno šedevras, bet ir viso automobilių pasaulio kūrėjų lūkesčių įgyvendinimas.

 

Standartiniam šio modelio įrangos paketui priklausantys komponentai nė iš tolo neprilygsta kitiems standartiniams modeliams. Kiekvienas artimųjų žibintų kristalas sukurtas taip, kad niekas nesuabejotų lyderio pozicija. Ne mažiau įspūdingi pažangūs LED galiniai žibintai patvirtina, kad „Escalade“ yra tikras meno kūrinys.

 

Automobilio kūrėjai unikaliam „Escalade“ interjerui ieškojo tik aukščiausios kokybės medžiagų ir tam skyrė itin daug laiko, darbo ir pastangų. Nuo kruopščiai parinktų „Santos Palisander“ ir „Walnut“ medienos apdailos detalių iki preciziškai apdorotų „Mulan“ odos akcentų – viskas alsuoja absoliučia prabanga ir patikimumu.

 

 
Escalade
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
302 g/km
440.00 €
13.10 l/100 km
13.10 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
13.10 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti
Pasirink banko pasiūlymą arba įrašyk pats
Swedbank
3.50%
Lorem ipsum dolor sit amet
SEB
3.20%
Lorem ipsum dolor sit amet
Luminor
3.70%
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Čia gali rašyti savo norimas palūkanas
Palauk!

Palauk, ar galime padėti ?

Sutinku su taisyklėmis