Citroen GRAND C4 SPACETOURER
Nuo:
€29600
Mėnesio įmoka nuo:
€345
„Citroën“ visada reiškė patogumą ir praktiškumą. Nuostabaus dizaino „Grand C4 Spacetourer“ turi visa tai ir dar daugiau.

 

„Citroën“ būdingą patogumą užtikrina „Grand C4 Spacetourer“ modelio viduje ir išorėje įrengti sumanūs sprendimai. Pavyzdžiui, bagažinė yra atidaroma perbraukus koja užpakalinio buferio apačioje, o bagažinės dangtį automatiškai uždaro elektrinis variklis.

 

„Grand C4 Spacetourer“ saloną puošia nedideli LED šviestuvai, tamsoje apšviečiantys durų apvadus ir slenkstį. „Grand C4 Spacetourer“ patogumą užtikrina ir beraktis užvedimas, užvedimo pagalbos sistema automobiliui stovint ant šlaito, automatinis artimųjų-tolimųjų šviesų įjungimas, nematomų zonų monitorius, automobilio statymo pagalbos įranga ir 360 laipsnių vaizdą rodanti atbulinio važiavimo vaizdo kamera.

 

Nauji laikai reikalauja naujoviškų sprendimų, o „Citroën“ yra tikras meistras šioje srityje. „Grand C4 Spacetourer“ įrangoje yra įvairiausių šiuolaikinių pagalbininkų, pavyzdžiui, greičio ribojimo nustatymo sistema ir tinkamo važiavimo greičio parinkimo įranga. Nuvažiavus tam tikrą atstumą „Grand C4 Spacetourer“ pasiūlo vairuotojui sustoti ir išgerti kavos – prietaisų skydelyje pasirodo kavos puodelio simbolis. Vairuotojo ir keleivio savijauta pasirūpina ir priekinės sėdynės su masažo funkcija.

 

 

GRAND C4 SPACETOURER
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Dyzelinas
0.99 €/L
123 g/km
80.00 €
4.70 l/100 km
0.00 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Dyzelis
Kuro kaina
0.99 €/l
Kuro suvartojimas
4.70 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti