Ford Fiesta
Nuo:
€17290
Mėnesio įmoka nuo:
€128

Išmaniosios technologijos padarys jūsų gyvenimą lengvesnį ir malonesnį. Tam naujos kartos „Ford Fiesta“ automobilyje įrengta „ Ford SYNC 3“* – ypač moderni „Ford“ ryšio ir pramogų sistema.Be to, B&O PLAY užtikrins Jums unikalią akustiką, o panoraminis stoglangis – ypač malonią atmosferą.

 

Kodėl turėtumėte rinktis arba įspūdingą galingumą, arba kuro taupymą? Naujos kartos „Ford Fiesta“ automobilis siūlo abu privalumus. Ne be reikalo 1,0 l „EcoBoost“ benzininis variklis savo kategorijoje penkis kartus apdovanotas kaip „Tarptautinis metų variklis“.

 

Be to, „Start-Stop“ sistema užtikrina didelį kuro taupymą. Rezultatas – minimalios sąnaudos maksimaliam vairavimo malonumui.


Kai tik paleisite savo naujojo „Ford Fiesta“ automobilio variklį, pradės veikti daugybė naujausių technologijų. Pavyzdžiui, pagalbinė automobilio pastatymo ir išvažiavimo iš stovėjimo vietos funkcija, prisitaikanti greičio reguliavimo sistema arba eismo ženklų atpažinimo sistema. Taigi, per kiekvieną kelionę mėgausitės didžiausiu komfortu ir saugumu.

 

Naujos kartos „Ford Fiesta“ automobilyje daug pažangių technologijų, bet kurioje situacijoje užtikrinančių visapusišką visų keleivių saugumą. Vienos iš tokių technologijų yra, pavyzdžiui, „Active City Stop“ arba „ Ford SYNC 3“  su pagalbos skambučio funkcija.

 

Naujos kartos „Ford Fiesta“ automobilyje yra daug pažangių technologijų, bet kurioje situacijoje užtikrinančių visapusišką visų keleivių apsaugą. Vienos iš tokių technologijų yra, pavyzdžiui, sistemos „Active City Stop“ arba „Ford SYNC 3“* su pagalbos skambučio funkcija.

Fiesta
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
113 g/km
0.00 €
5.00 l/100 km
5.00 €/100 km
Sąnaudos
Kaina
Dyzelinas
0.99 €/L
89 g/km
0.00 €
3.50 l/100 km
0.00 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Dyzelis
Kuro kaina
1.06 €/l
0.99 €/l
Kuro suvartojimas
5.00 l/100 km
3.50 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti