Ford Focus
Nuo:
€21520
Mėnesio įmoka nuo:
€203

 

Naujasis modelis „Focus“ yra sukurtas taip, kad pagerintų Jūsų važiavimo patirtį visais įmanomais atžvilgiais. Šiame naujos kartos automobilyje įdiegta itin daug pažangių sistemų ir programų, pavyzdžiui, „Ford Co-Pilot360“ – įspūdingas vairuotojui skirtų pagalbinių sistemų, tokių kaip adaptyvi pastovaus greičio palaikymo sistema su funkcija „Stop and Go“ ir automobilio padėties išlaikymo eismo juostoje funkcija „Lane Centring“ bei automobilio sistema „Active Park Assist 2“, rinkinys. Veikdamos kartu, šios išmaniosios sistemos padeda kontroliuoti greitėjimą, stabdymą ir vairavimą. Tai yra papildomų pastangų nereikalaujančios ir itin naudingos sistemos, kurios privers susimąstyti, kaip išsiversdavote be jų anksčiau.

 

Sistemų rinkinį „Ford Co-Pilot360“ sudaro įvairios technologijos, kurios, veikdamos išvien, užtikrina patogesnio ir malonesnio nei kada nors anksčiau važiavimo pojūtį. Pavyzdžiui, adaptyvi pastovaus greičio palaikymo sistema su funkcija „Stop and Go“ automatiškai reguliuoja pastovų automobilio greitį, atsižvelgdama į priešakyje esančias transporto priemones. Jei eismas sustoja, variklis automatiškai išsijungia ir yra paleidžiamas, kai kelias atsilaisvina. Sistema atpažįsta greičio apribojimo ženklus ir atitinkamai nustato automobilio važiavimo greitį. Automobilio padėties išlaikymo eismo juostoje funkcija „Lane Centring“ padeda vairuoti automobilį, atsižvelgdama į kelio ženklinimą, taigi išlaiko automobilį eismo juostos centre.

 

Naujojo "Ford Focus" interjeras įspūdingas ne tik optiniais akcentais, bet ir erdve sėdintiems, tiek priekyje, tiek gale. Naujajame „Ford Focus“ dabar gale be didelių problemų įsitaisys 1,8 metro ūgio suaugęs žmogus.

 

Visame pasaulyje savo kokybe ir efektyvumu garsėjantys „Ford“ varikliai naujajame „Focus“ įrengiami kartu su 8 pavarų automatine arba 6 pavarų mechanine transmisija. Pirkdami naująjį modelį „Focus“ galite rinktis iš keleto galingų ir itin efektyvių variklių, kurių kuro sąnaudos prasideda tik nuo 3.5l/100km.

Focus
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
115 g/km
0.00 €
6.00 l/100 km
6.00 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
6.00 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti