Ford New Mondeo
Nuo:
€29640
Mėnesio įmoka nuo:
€346

 

Naujajame universale „Mondeo Hybrid“ įrengti du galios šaltiniai – įprastas vidaus degimo variklis ir akumuliatoriaus varomas elektrinis variklis. Siekiant nepriekaištingo galios ir veiksmingumo derinio, varos sistemos perjungiamos automatiškai arba abu galios šaltiniai naudojami tuo pačiu metu, o regeneracinė stabdžių sistema atgauna iki 90 % energijos, kuri paprastai prarandama stabdant. Vėliau ši energija nukreipiama aukštos įtampos akumuliatoriui įkrauti – taip užtikrinamas dar didesnis sistemos efektyvumas.


Naujajame „Ford Mondeo“ netrūksta pažangių technologijų, skirtų jūsų kelionėms palengvinti. Kai kurios sistemos, pavyzdžiui, adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema su funkcija „Stop and Go“ ir eismo juostų stebėjimo sistema „Lane Keeping System“, nuolat stebi kelio sąlygas, eismą ir jūsų vairavimo ypatumus bei reaguoja į menkiausius pokyčius. Kitos naudingos funkcijos, pavyzdžiui, pajudėjimo įkalnėje sistema „Hill Start Assist“ ir pagalbinė automobilio statymo sistema „Active Park Assist“, leidžia atsipalaiduoti ir mėgautis vairavimu.

 

Naujajame „Ford Mondeo“ puikiai dera išmaniosios technologijos ir dizainas, taigi tiek Jūs, tiek Jūsų keleiviai mėgausitės kiekviena kelione. Net menkiausia detalė šiame automobilyje – nuo reguliuojamo salono apšvietimo, kurį galite pritaikyti pagal savo nuotaiką, iki automatinio temperatūros valdymo ir sėdynių su kontūrinio masažo funkcija – suprojektuota taip, kad kelionė Jūsų nevargintų. Dabar galite įsigyti ir „Mondeo Hybrid“ universalą, kuriame itin daug vietos numatyta Jūsų bagažui.

New Mondeo
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
178 g/km
135.00 €
8.70 l/100 km
8.70 €/100 km
Sąnaudos
Kaina
Dyzelinas
0.99 €/L
152 g/km
220.00 €
5.80 l/100 km
0.00 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Dyzelis
Kuro kaina
1.06 €/l
0.99 €/l
Kuro suvartojimas
8.70 l/100 km
5.80 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti