Honda Civic Type R
Nuo:
€36190
Mėnesio įmoka nuo:
€461

 

Nežabota galia Sukurtas visiškai iš naujo, naudojant lenktynių trasai skirtas technologijas ir pažangią aerodinamiką, „Type R“ yra itin trokštamas hečbekas.

 

Pulsuojanti galia, instinktyvus greitis. Pagrindinės „Type R“, pagaminto naudojantis „Honda“ palikimu kuriant didelio galingumo automobilius, ypatybės panašios į naujojo 10-osios kartos „Civic“. Permąstytas nuo apačios iki viršaus, kad užtikrintų energingą ir labiausiai jaudinantį vairavimą trokštamu hečbeku kelyje ir lenktynių trasoje. Pasisveikinkite su galingiausiu, greičiau nei bet kada anksčiau įsibėgėjančiu, priekiniais ratais varomu automobiliu.

 

„Civic Type R“ vizija buvo užtikrinti manevringumą, kuriuo vairuotojai galėtų visiškai pasitikėti ir jaustųsi taip, tarsi automobilį galėtų vairuoti amžinai.“ Tai buvo svajonė, kuri išsipildė pagaminus „Type R“. Sukurtas, kad pasižymėtų aukštu komforto lygiu, neprilygstama salono erdve ir lenktynių trasos įkvėptu stiliumi, atitinkančiu geriausias savybes.

 

„Civic Type R“ pasižymi klasėje pirmaujančia salono erdve, žemu svorio centru, didesne erdve galvos srityje ir patrauklesne vairavimo padėtimi. Naujosios sportinės sėdynės su aukštais atlošais – specialios formos su patobulintais padėkliukais ir pagalvėlėmis – yra lengvesnės nei kada nors anksčiau „Type R“ sėdynės.

Civic Type R
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
135 g/km
40.00 €
4.80 l/100 km
4.80 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
4.80 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti