Honda CR-V
Nuo:
€26860
Mėnesio įmoka nuo:
€297

 

Sukurtas daug dėmesio skiriant komfortui. Atnaujinto dizaino „CR-V“ su elegantiškomis, grakščiomis linijomis niekuomet neliks nepastebėtas. Ne mažiau įspūdingas ir jo interjeras: prabangus ir erdvus salonas, kuriame yra ir daug laisvos vietos kojoms, maloniai nuteiks kiekvieną keleivį. Bet kokia kelionė „CR-V“ automobiliu teikia tikrą džiaugsmą. Be to, padidinus krovinių skyriaus erdvę, juo galima lengvai gabenti stambius daiktus.

Pažangus 1,5 l VTEC TURBO variklis, komplektuojamas su 6 pavarų mechanine arba 7 pavarų CVT automatine transmisija, lemia išskirtines važiavimo charakteristikas. Galios agregatas ir nauja važiuoklė suteikia dinamiško bei sportiško vairavimo potyrių. Keliaudami naujuoju „CR-V“ būsite apsupti išskirtinio komforto. Pasirinkite maršrutą ir pirmyn!

Atnaujintu elegantišku ir moderniu dizainu išsiskiriantis naujos kartos visureigis išsaugojo „CR-V“ dvasią. Naujas modelių asortimentas pranoks visus Jūsų lūkesčius.

Įsitaisę „CR-V“ sėdynėse su minkštos odos ar prabangaus audinio apmušalais, iškart suprasite, ką norime pasakyti. Jausitės saugiai ir patogiai. Įdėmiau apžiūrėję visą „CR-V“ saloną, pastebėsite, kiek daug jame yra kitų pažangių sprendimų.

CR-V
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
143 g/km
55.00 €
6.30 l/100 km
6.30 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
6.30 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti