Honda CR-V Hybrid
Nuo:
€31270
Mėnesio įmoka nuo:
€374

 

Honda „CR-V Hybrid“ Populiariausias pasaulyje visureigis su moderniomis technologijomis išsiskiria sportiškomis važiavimo savybėmis ir mažais taršos rodikliais.

 

„Multi-Mode Drive“ (i-MMD) sistema lemia ne tik įkvepiančias važiavimo savybes, bet ir išskirtinį efektyvumą. Penktosios kartos „CR-V“ su visiškai nauja važiuokle ir aerodinamiškomis linijomis – tikras vairuotojo visureigis. Įlipus į saloną, pasitinka prabangi, rafinuota aplinka su pažangiausiomis pagalbinėmis vairuotojo technologijomis ir informacine bei pramogine sistema. Tai puikiai papildo kitus gerai žinomus „CR-V“ privalumus, tokius kaip komfortas, erdvumas ir universalumas.

 

„Honda CR-V“ asortimentą sudaro keli pasirinktini varikliai ir transmisijos, įskaitant naująjį 1,5 l VTEC TURBO galios agregatą. Visi jie orientuoti į našumą.

 

Atvėrę dureles, pateksite į tikrą prabangos pasaulį. Netrukus įsitikinsite, kokia erdvi ir komfortiška salono aplinka. Tai išskirtinis „CR-V“ privalumas. Jūs trokšite tik vieno – greičiau leistis į kelią ir mėgautis vairavimo malonumais.

 

Naudodamiesi vairuotojo informacijos sąsaja ant vairo įrengtu valdikliu arba balso komandomis, galite pasirinkti įvairias funkcijas, tarp jų SMS žinučių ir el. laiškų rodymą, garso sistemos informaciją, telefono adresatų duomenis ir net informaciją apie automobilio techninę priežiūrą.

 

CR-V Hybrid
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
120 g/km
0.00 €
5.30 l/100 km
5.30 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
5.30 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti