Honda Jazz
Nuo:
€15340
Mėnesio įmoka nuo:
€94

„Honda Jazz“ išsiskiria neįtikėtinai erdviu ir aukštu salonu. Jei prireiktų daugiau vietos, naudodamiesi mūsų novatoriška sėdynių sistema „Magic Seats“, galite greitai pakelti arba nulenkti sėdynių atlošus ir pritaikyti salono erdvę pagal savo poreikius bei gyvenimo būdą.

 

Daili salono aplinka. Salono apdaila savo grožiu niekuo nenusileidžia automobilio išorei. Prietaisų skydelis ir valdikliai sukuria prabangų įvaizdį. Be to, visų komplektacijų modeliams siūlomi nauji sėdynių apmušalai. Savo salono kokybe „Jazz“ prilygsta aukštesnės klasės automobiliams.

 

Nepaisant kompaktiškų „Jazz“ formų, jame įrengtos visos būtinos saugos sistemos. Nepriklausoma naujų automobilių saugumo vertinimo organizacija „Euro NCAP“ yra pripažinusi „Honda Jazz“ saugiausiu B klasės automobiliu. Gavęs aukščiausią penkių žvaigždučių NCAP įvertinimą, jis pelnė ir prestižinį geriausio 2015 m. B klasės automobilio titulą už savo išskirtines saugos įrangos charakteristikas. Aukštai užkelta saugumo kartelė nebuvo nuleista – saugos įranga tik dar labiau patobulinta.

 

Jazz
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
116 g/km
0.00 €
5.10 l/100 km
5.10 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
5.10 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti