Honda Civic 5D
Nuo:
€18500
Mėnesio įmoka nuo:
€150

 

5 durelių hečbekas – atnaujintas iš pagrindų. Visų laikų sportiškiausias „Civic“ nudžiugins turbokompresoriaus suteikiama galia, nauja aptakia išvaizda ir klasėje erdviausiu salonu.

 

Patobulinta „Civic 4D“ pakaba pasižymi idealia pusiausvyra tarp sportiško valdymo ir vairavimo komforto. Visiškai naują 1.5 VTEC TURBO variklį galima rinktis su mechanine 6 pavarų arba automatine 7 pavarų CVT transmisija. Galimas pasirinkimas iš 182 AG galingo turbokompresorinio varikio su 1,5 l VTEC ir galingo naujo 120 AG 1,6 l i-DTEC turbodyzelinio variklio.

 

Sportiškumo jausmas neapleidžia ir viduje būtent dėl tokių dizaino elementų kaip apšviečiamos skaitmeninės skalės, lengvojo lydinio pedalai ir oda aptrauktas vairaratis. Be to, salone jausitės ypač patogiai dėl daugybės vietos kojoms, kokybiškų ir minkštų medžiagų bei prabangių sėdynių.

 

Erdvesnis bagažo skyrius. Dėl universalių 60:40 santykiu dalijamų nulenkiamų galinių sėdynių išplečiamos „Civic“ krovumo galimybės. Nustebsite, kas gali tilpti jūsų automobilyje. Didesnė talpa užtikrinama ir dėl plataus bagažinės dangčio, per kurį sudėti ir išimti daiktus kur kas lengviau.

 

Kad vairuoti „Civic 5D“ būtų dar maloniau, jam suteikta lengvesnė, bet standesnė važiuoklė. Galite rinktis iš dviejų turbokompresorinių variklių, komplektuojamų tiek su 6 pavarų mechanine, tiek su 7 pavarų CVT transmisija.

Civic 5D
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
110 g/km
0.00 €
4.80 l/100 km
4.80 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
4.80 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti