Hyundai i20 Active Cross
Nuo:
€15290
Mėnesio įmoka nuo:
€93

Tai kompaktinis krosoveris su charakteriu. Skirtas tiems, kurie ieško išraiškingos išvaizdos kompaktiško automobilio už prieinamą kainą, pasižyminčio gausia įranga ir idealiai tinkančio važinėti mieste. Išskirtinai stilingų akcentų „i20 Active Cross Black Edition“ suteikia juodas blizgus stogas ir išoriniai veidrodėliai. Išorės dizaino stilių užbaigia juodi galiniai langai ir 16 col. lengvojo lydinio ratlankiai.

 

Specialaus modelio standartinė įranga apima 7 col. jutiklinį ekraną su „Bluetooth“, „Android Auto“ ir „Apple CarPlay“ (įdiegtomis iš anksto). Automobilio statymą palengvina galinio vaizdo kamera su dinaminiu kreipikliu.

 

Naujasis automobilis „i20 Active Cross“ demonstruoja savo drąsią dvasią akį traukiančių ryškių išorės dizaino elementų asortimentu, pvz., slydimo plokštėmis ir matiniais juodais apsauginiais lipdiniais.

 

Dideli apskriti priekiniai rūko žibintai* dar labiau sustiprina „i20 Active Cross“ priekį. Jie įmontuoti žemai, todėl papildomai puikiai apšviečia prasto matomumo sąlygomis. Išilginiai stogo bėgeliai yra praktiški ir pabrėžia tvirtą automobilio „i20 Active Cross“ išvaizdą. Sidabro spalvos apdaila dera prie priekinės ir galinės slydimo plokštės.

 

Ratų arkose sumontuoti apsauginiai lipdiniai, derantys prie šoninių slenksčių ir matinės juodos buferių apdailos. Integruotas galinis aptakas pagerina aerodinaminį našumą. Šio sportinio dizaino automobiliuose stabdžių žibintas montuojamas aukštai.


Automobilis „i20 Active Cross“ siūlo geriausią neprilygstamos salono erdvės ir plataus vidaus spalvų asortimento bei stiliaus elementų derinį, suteikiantį naują vidaus ir išorės išvaizdą.

 

i20 Active Cross
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
134 g/km
40.00 €
5.90 l/100 km
5.90 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
5.90 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti
Pasirink banko pasiūlymą arba įrašyk pats
Swedbank
3.50%
Lorem ipsum dolor sit amet
SEB
3.20%
Lorem ipsum dolor sit amet
Luminor
3.70%
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Čia gali rašyti savo norimas palūkanas
Palauk!

Palauk, ar galime padėti ?

Sutinku su taisyklėmis