Hyundai i20 Hatchback
Nuo:
€12790
Mėnesio įmoka nuo:
€49

Pagalvokite, ko norite iš automobilio, ir rinkitės tą, kuris atitinka visus jūsų lūkesčius. Naujasis i20 siūlo moderniausias saugumo sistemas, žvilgsnį pavergiantį dizainą, praktišką erdvę ir patogų prisijungimą.

 

Dėl elegantiškesnio dizaino ir ryškių detalių, „i20“ išsiskiria akį traukiančia nauja išvaizda.

 

Įsitaisykite patogiai ir stilingai. Įlipkite ir iškart pasijuskite kaip namie. Salono apdailai naudotos kruopščiai parinktos medžiagos, kuriančios aukštos kokybės aplinką. Pasirinkite vidaus spalvų schemą, kad pritaikytumėte „i20“ savo asmeniniam stiliui.

 

Nauji vidaus raštai su akį traukiančiomis akcentų siūlėmis sukuria dar išskirtinesnę išvaizdą viduje. Juodas vidus yra standartinis modelyje „i20“. Jei pasirinktos „Red Point“ ir „Blue Point“ vidaus spalvos, salono stogas bus juodas.


Modeliui „i20“ galima pasirinkti iš trijų itin našių benzininių variklių. Pasirinkite sau tinkamiausią transmisijos tipą ir variklio galingumą. Standartinė tuščiosios eigos „Stop and Go“ (ISG) funkcija automatiškai sustabdo ir vėl užveda variklį sustojus prie šviesoforo. Ji padeda sumažinti degalų suvartojimą, išskiriamus CO2 teršalus ir pagerina našumą.

 

i20 Hatchback
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
137 g/km
40.00 €
6.10 l/100 km
6.10 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
6.10 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti