Hyundai i30 Fastback N
Nuo:
€26990
Mėnesio įmoka nuo:
€299

Pristatome naują narį „i30“ modelių šeimoje – išskirtinio našumo „i30 Fastback N“. Šis stilingas 5 durų kupė kruopščiai apgalvotas iki paskutinės detalės, kad užtikrintų neprilygstamą malonumą kelyje. Tai tikras adrenalino užtaisas, besislepiantis po elegantiška išvaizda.


Griausmingas 275 AG variklis ir lenktyninio automobilio pajėgumai paverčia „Hyundai i30 Fastback N“ tikru žvėrimi kelyje. Kaip ir visi N modeliai, šis automobilis buvo sukurtas „Hyundai“ tyrimų ir plėtros centre, Namjango mieste, Korėjoje. Tuomet jį išbandėme tūkstančius kilometrų besidriekiančioje lenktynių trasoje, kurioje pasitvirtino jo technologinis pranašumas ir neišsenkanti energija.

 

„i30 N“ – tai pirmasis didelio našumo „Hyundai“ automobilis, stebinantis savo savybėmis tiek lenktynių trasoje, tiek viešojo eismo kelyje.


Pasirinkę akį traukiančius dizaino elementus, kurie būdingi „i30 N“, savąjį „i30“ galite pakylėti į naują lygmenį. Be gausaus sportinių dizaino elementų pasirinkimo, N serija pasižymi ir geresnėmis techninėmis charakteristikomis.

 

„i30 Fastback N“ dizainas pasižymi unikaliomis automobilio aerodinamiką gerinančiomis detalėmis, pvz., įžūliai atrodančiu priekiniu buferiu ir nauju galiniu aptaku. Siekdami formos ir turinio dermės, šio modelio gamintojai glaudžiai bendradarbiavo su aerodinamikos specialistais, kad atrastų geriausią santykį tarp prispaudžiamosios jėgos, pasipriešinimo jėgos ir aerodinamikos bei užtikrintų geriausią įmanomą vairavimo patirtį.


Vos įlipus į naująjį „i30 Fastback N“, iš karto pastebimas dėmesys detalėms. „Red Point“ apdaila suteikia automobilio salonui subtilių sportinio stiliaus akcentų. Unikalaus dizaino didelio našumo N sportinės sėdynės su elektra reguliuojama sėdynės juosmens atrama ir pailginama sėdynės pagalvėle užtikrins neįtikėtiną valdymą ir patogumą. Galima rinktis tekstilinius apmušalus (250 AG modeliui) ir odos-zomšos apmušalus (275 AG modeliui).

 

i30 Fastback N
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
185 g/km
160.00 €
8.10 l/100 km
8.10 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
8.10 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti