Hyundai i30 N
Nuo:
€25990
Mėnesio įmoka nuo:
€281

Neįtikėtiną „i30 N“ našumą užtikrina greitai reaguojantis 2,0 litrų tiesioginio įpurškimo turbininis variklis su 250 AG standartiniame arba 275 AG, pasirinkus paketą „Performance“.


Aplinkinių dėmesys – ne tik dėl įtaigaus galios garso. Naujo „i30 N“ išraiškingi dizaino elementai ir pažemintas kėbulas atspindi jo našumą.


Išraiškingi priekiniai buferiai su didelėmis oro įsiurbimo angomis bei radiatoriaus grotelėmis, taip pat 19 col. ratlankiai su N logotipu ir efektyvūs stabdžiai su raudonais N aptakais yra įspūdinga našumo išraiška.


Aerodinamiškas galinis aptakas su trikampio formos stabdžių lempute, išraiškingu galiniu buferiu ir dvigubu sportiniu duslintuvu liudija neįtikėtiną našumą.


„i30 N“ sportinio automobilio unikalūs, didelio našumo dizaino elementai suderinti aptakiu, laikui nepavaldžiu „i30“ asortimento dizainu. Horizontalūs dienos šviesos žibintai su LED išdėstyti oro įleidimo angų viršuje iš abiejų automobilio priekinio buferio pusių, kuris padidina stabdymo aušinimą ir aerodinamiką.

 

„i30 N“ pasižymi didesne ratų arka, kurioje galima įrengti 18 arba 19 colių ratlankius (pasirinkus paketą „Performance“) su N logotipu. Panoraminis stiklinis stoglangis* virš priekinių ir galinių sėdynių užtikrina gryną orą ir puikų apšvietimą.

 

„i30 N“ vairuotojo kabina sukurta tiek valdymui, tiek patogumui. Ergonomika visiškai orientuota į vairuotoją ir vairuotojas kiekviename taške tiesiog susilieja su automobiliu. Sportinės sėdynės užtikrina puikią atramą bet kokioje situacijoje. Aukštos kokybės vidaus medžiagos ir tamsaus metalo intarpais paryškina „i30 N“ elegantiškus, sportiškus bruožus bei sportinę variklio prigimtį.

 

i30 N
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
185 g/km
160.00 €
8.10 l/100 km
8.10 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
8.10 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti