Hyundai i30 N Line
Nuo:
€22490
Mėnesio įmoka nuo:
€220

Dėl akį traukiančių dizaino elementų, kurie buvo paimti tiesiai iš „i30 N“, savąjį „i30“ galite pakylėti į naują lygį. Kartu su plačiu sportinių dizaino elementų pasirinkimu, „N Line“ taip pat siūlo ir geresnes technines charakteristikas. Mėgaukitės suderintu pavaros reagavimu ir specialiai sureguliuota pakaba, sujungta su didesniais priekiniais stabdžiais, bei 18 colių padangomis.

„N Line“ yra priekinis bamperis, išskirtinai pažymėtas sidabro spalvos linija, ir „Hyundai“ parašas – pakopinės grotelės su tinkleliu. Juodi grioveliai įrėmina priekinius žibintus.

„N Line“ klientai mėgaujasi „N“ prekės ženklo sportiškomis sėdynėmis, kurios suteikia visiškai naują sėdynių komforto lygį. Akį traukiančios didelio efektyvumo „N“ serijos sportiškos sėdynės su „N“ logotipu ir pilkomis siūlėmis bei šoninėmis pagalvėlėmis suteikia jums kontrolę ir užtikrina komfortą. Sportiškų sėdynių paketas (kaip paveikslėlyje) suteikia jums elektroniniu būdu valdomas audinio ir odos sėdynes su atminties funkcija. Standartinės sėdynės yra audinio.

Taip pat galite mėgautis komfortu ir kontrole, kuriuos suteikia perforuotos odos „N Line“ vairas, pasižymintis sportiškais metaliniais stipinais ir nuotolinio valdymo mygtukais, kurie leidžia jums likti prisijungus ir nereikia atitraukti rankų nuo vairo. Sportiniai pedalai su šlifuoto metalo apdaila ir slydimui atspariomis apsaugomis geresniam valdymui užtikrinti pagerina vairavimo įgūdžius ir sustiprina dinamišką vairavimo patirtį, kaip ir „N Line“ pavarų perjungiklis, kuris yra su sportiniais metaliniais akcentais ir odos intarpais, kad būtų galima geriau laikyti ir netgi greičiau perjungti.

Naujasis „Hyundai N Line“ pasižymi aukštu ir visapusiu įrangos standartu. Tačiau, jei ieškote unikalios išvaizdos arba praktiškumo, „Hyundai“ siūlo platų priedų asortimentą. Galite keisti savo automobilio išvaizdą, patogumą ir saugą. „Hyundai“ originalius priedus galima suderinti su automobilio medžiagomis arba spalva.

i30 N Line
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
139 g/km
40.00 €
6.10 l/100 km
6.10 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
6.10 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti