Hyundai IONIQ hybrid
Nuo:
€24990
Mėnesio įmoka nuo:
€264

Atnaujintas dizainas, pasaulinės klasės degalų taupymas, naujausios pažangios pagalbos vairuotojui sistemos ir aktyvios saugos funkcijos – naujasis „IONIQ Hybrid“ dar geresnis negu bet kada anksčiau. Jums nereiks įkrauti akumuliatoriaus, keisti vairavimo įpročių ar ieškoti kompromisų.

 

Naujojo „IONIQ Hybrid“ aptakus „fastback“ dizainas atnaujintas naujais elementais. „IONIQ Hybrid“ pasižymi vienomis puikiausių aerodinaminių savybių rinkoj – jo oro pasipriešinimo koeficientas yra vos 0,24. Aptakūs kontūrai ir naujausios technologijos „pažaboja“ oro srautą taip, kad oro pasipriešinimas ir išmetamųjų dujų kiekis būtų maksimaliai sumažinti.

 

Nauji stilingi priekiniai žibintai* su LED pagerina matomumą. Mėgaukitės dar dinamiškesne išvaizda, geresniu matomumu naktį ir saugumu. Naujasis „IONIQ Hybrid“ turi naujus patrauklius dienos šviesos žibintus su LED. Jie meniškai įkomponuoti šalia antracito spalvos ratų užuolaidinių oro įleidimo angų, taip užtikrinant optimalų oro srautą per ratus ir šonus ir išgaunant geresnes aerodinamines savybes.

 

Perkurtas naujojo „IONIQ Hybrid“ salono dizainas yra švarus, tvarkingas ir su daugybe naujų funkcijų. Mėgaukitės 5 vietų sedano praktiškumu, kuris suteikia nepaprastą komfortą ir ryšį. Salonas sukurtas naudojant ekologišką plastiką ir natūralias medžiagas, įskaitant organines cukranendres ir vulkanines uolienas.

 

IONIQ hybrid
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
105 g/km
0.00 €
4.60 l/100 km
4.60 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
4.60 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti