Hyundai IONIQ plug-in
Nuo:
€32990
Mėnesio įmoka nuo:
€404

Vienu jungiklio palietimu galite daugiau nei 50 kilometrų nuvažiuoti visiškai elektriniu režimu neteršdami aplinkos. Arba, jei norite mėgautis neribotu atstumu, galite tiesiog įjungti hibrido režimą ir važiuoti kur tik norite. Daugiau jokio nerimo. O pakeliui sustojus, galite tiesiog prisijungti ir įkrauti akumuliatorius, norėdami iki maksimumo padidinti važiavimo su elektra atstumą. „IONIQ Plug-in“ vairavimas reiškia visišką ramybę.

 

Įspūdingi, galingi „IONIQ Plug-in“ aerodinamiško korpuso komponentai puikiai sukurti sklandžiai veikti drauge. Harmoningas galinio aptako, apatinės stiklo srities, kombinuotųjų žibintų, kontrastuojančio buferio įdėklo ir išskirtinių mėlynos spalvos akcentų derinys patvirtina visišką „IONIQ Plug-in“ dizaino vientisumą.


Aktyvūs oro atvartai grotelėse automatiškai atsidaro ir užsidaro etapais, pagerindami aerodinaminį našumą. Išmaniosios pastovaus greičio valdymo sistemos (SCC) radaro jutiklis taip pat yra paslėptas chromo grotelėse. Išskirtinė mėlyno akcento juostelė žymi hibridinį modelį.

 

Įspūdingas, vėją skrodžiantis siluetas sukuria dinamišką įspūdį, o vairavimo stabilumą ir našumą užtikrina „IONIQ Plug-in“ novatoriškai naudojamas lengvas aliuminis ir ypač tvirtas plienas.


„ECO-DAS“ analizuoja kelio ir maršruto informaciją, kad padėtų pasiekti geriausią degalų vartojimo ekonomiškumą. Tiesiog iš anksto nustatykite tikslą navigacijos sistemoje ir „ECO-DAS“ iš anksto įspės, kada tikėtis sulėtėjimo, taip iki minimumo sumažinant stabdymą ir degalų suvartojimą. Su visiškai įkrautu akumuliatoriumi „IONIQ“ gali nuvažiuoti iki 63 km visiškai elektriniu režimu, esant idealioms sąlygoms. Kombinuotieji režimai (EV + hibridas) maksimalų atstumą padidina iki daugiau nei 1 100 km.

 

Įspūdingas 7 colių apžvalginis matuoklių skydas pasižymi aukštos raiškos spalvingu, ryškiu ir lengvai skaitomu TFT skystųjų kristalų ekranu.

 

IONIQ plug-in
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
26 g/km
0.00 €
1.10 l/100 km
1.10 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
1.10 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti