Hyundai KONA
Nuo:
€16590
Mėnesio įmoka nuo:
€116

Užtikrinta ir unikali visiškai nauja „KONA“ buvo sukurta atkreipti dėmesį ir jaudinti. Drąsus išorės dizainas patraukia akį galingomis formomis, aptakiais LED žibintais ir unikaliomis detalėmis, pabrėžiančiomis stipraus „Hyundai“ SUV DNR esmę.

 

Kartais geriausios akimirkos yra ne nulemtos aplinkos, o sukurtos mūsų pačių. Tai jūsų vairavimo esmė. Automobilis pagal jus – tai „KONA“ dvasia. Dinamiškas stiliaus ir našumo derinys, pasižymintis geriausiomis pažangiausiomis technologijomis – šį kompaktišką miesto visureigį verta apžiūrėti įdėmiau.

 

Sujungusi galingas linijas ir stilingus kraštus, visiškai nauja „KONA“ atrodo išraiškingai iš visų pusių. Galingi paviršiai susilieja su išskirtiniais kontrastingais bamperiais, pabrėžiančiais drąsų miesto visureigio dizainą.

 

Sujungusi galingas linijas ir stilingus kraštus, visiškai nauja „KONA“ atrodo išraiškingai iš visų pusių. „KONA“ leidžia pritaikyti spalvų derinius prie asmeninio stiliaus. Išdrįskite išsiskirti.

 

Visiškai „KONA“ ypatinga ir dėl dėmesio smulkmenoms. Atraskite išskirtinį komforto lygį su visur naudojamomis aukštos kokybės medžiagomis rafinuotam jutiminiam pojūčiui. Norėdami asmeniškumo, interjerą galite rinktis iš keturių spalvų derinių. Nuobodiems prietaisų skydeliams – ne! Kad žiemos kelionės būtų patogesnės, šildomas vairas ir šildomos sėdynės yra standartinė įranga.

 

KONA
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
142 g/km
55.00 €
5.50 l/100 km
5.50 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
5.50 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti