Hyundai KONA Electric
Nuo:
€35990
Mėnesio įmoka nuo:
€457

Universalumu ir itin maloniu vairavimu išsiskiriantis naujasis „KONA Electric“ – tai pirmasis kompaktinis krosoveris Europoje. Šis įspūdingas naujokas nepripažįsta jokių išlygų: jis pasižymi neįtikėtinomis elektrinio variklio galimybėmis, išraiškingu dizainu ir krosoveriams būdingu erdvumu.

 

Naujojo „KONA Electric“ dizainas pasižymi skulptūriškomis linijomis ir drąsiu stiliumi, tad atrodo įspūdingai iki paskutinės detalės.

 

Ant stabilaus, tvirto „KONA Electric“ įrengti stogo bėgeliai, kurie vizualiai pabrėžia aptakų stogo dizainą ir gali išlaikyti iki 80 kg sveriantį krovinį, kad galėtumėte leistis į kelią su visa reikalinga įranga. Išskirtiniai 17 col. lengvojo lydinio ratlankiai, pasižymintys optimizuotomis aerodinaminėmis savybėmis, atrodo originaliai ir kuria užtikrintumo įspūdį.

 

Dar vienas skiriamasis naujojo „KONA Electric“ bruožas – dėmesys detalėms. Sportiškas vairas pasižymi ergonomiškai išdėstytais valdikliais, tad išliksite susieti ir valdysite automobilio sistemas vairuodami saugiai. Dar daugiau komforto suteiks šildomas vairas, kuris yra standartinė „KONA Electric“ modelio savybė. Pažangiame 7 col. skaitmeniniame prietaisų skydelyje rodomas važiavimo režimas ir tiksliai perteikiami energijos sunaudojimo bei akumuliatoriaus įkrovos lygio duomenys. Užtenka mesti vieną žvilgsnį, kad pamatytumėte, kaip jūsų vairavimo stilius veikia galimą nuvažiuoti atstumą.

 

KONA Electric
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Išvalyti