Jaguar E-PACE
Nuo:
€35400
Mėnesio įmoka nuo:
€447

JAGUAR E-PACE – Stilingas miesto visureigis sukurtas išlaisvinti tavo poreikius.

 

Kuriant naujojo modelio E-PACE automobilių saloną, daugiausia dėmesio skirta vairuotojui, užtikrinant šeimos automobiliams būdingas savybes – naujajame E-PACE dera neprilygstamas „Jaguar“ vairavimo malonumas, kasdienis praktiškumas ir geriausios šioje klasėje daiktų laikymo bei pervežimo galimybės. Tokio kompaktiško sportinio visureigio dar nėra buvę.

 

Kiekvienas “Jaguar” yra sukurtas žadinti aistras ir E-PACE visureigio charakteris tai tik patvirtina. E-PACE randa aukso vidurį, derindamas sportišką našumą su salono erdvumu, naujausiomis technologijomis bei šeimos automobiliui privalomomis saugumo savybėmis. “Euro NCAP” saugumo bandymuose E-PACE buvo įvertintas penkiomis žvaigždutėmis.

 

Jaudinantis, instinktyvus vairavimas yra neatsiejama kiekvieno „Jaguar“ automobilio dalis. Susipažinkite su naujuoju E-PACE – kompaktišku sportiniu visureigiu, turinčiu „Jaguar“ charakterį.

 

Dėl skulptūriško variklio dangčio ir išraiškingo kėbulo galo modelis E-PACE pasižymi dinamiško ir manevringo sportinio visureigio išvaizda, tačiau išlaikomos ir kupė būdingos linijos. Siekiant sustiprinti paliekamą įspūdį kelyje, modelyje E-PACE yra įrengti aptakūs LED priekiniai žibintai ir išskirtinio dizaino LED galiniai žibintai. Norėdami didesnio saugumo ir išraiškingesnio dizaino, rinkitės LED matricos technologija pagrįstus priekinius žibintus su išskirtinio dizaino dienos žibintais ir gerai matomais posūkio signalais.

 

E-PACE
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
146 g/km
55.00 €
8.10 l/100 km
8.10 €/100 km
Sąnaudos
Kaina
Dyzelinas
0.99 €/L
124 g/km
80.00 €
5.50 l/100 km
0.00 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Dyzelis
Kuro kaina
1.06 €/l
0.99 €/l
Kuro suvartojimas
8.10 l/100 km
5.50 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti