Įveskite norimą pradinę įmoką
Įveskite sutarties trukmę
Pasirinkite pageidautiną palūkanų normą
Nuo:
€65600
Mėnesio įmoka nuo:
€1,066

F-TYPE yra tikrasis sportiškas Jaguar: galingas, vikrus ir išskirtinis. Jis specialiai sukurtas didelei galiai ir klusniam valdymui, būdingam šios kilmės automobiliams. Varikliai su mechaniniais kompresoriais, lengvos aliumininių kėbulų konstrukcijos ir pažangios vairavimo technologijos suteikia intuityvaus, instinktyvaus ir žvalaus vairavimo patirtį.

Plakanti F-TYPE širdis yra su mechaniniu kompresoriumi. Galią tiekia keturių, itin pažangių, variklių gama: 3.0 V6 340AG, 3.0 V6 380AG, 5.0 V8 495AG ir 5.0 V8 550AG. Kiekvienas aprūpintas Roots tipo kompresoriais, sumontuotais „V“ variklio viršuje, išlaikant jo kompaktinius matmenis. Jaguar yra mechaninio pripūtimo technologijų lyderis. Jos leidžia tolygų galios tiekimą ir stiprią trauką bet kuriame variklio sūkių diapazone, sumažinant laiko tarpą tarp vairuotojo galios pareikalavimo ir variklio atsako.

F-TYPE riaumoja iš širdies. Jo sportiška išmetimo sistema galingai urzgia nuo užvedimo, sukurdama lenktyninio automobilio įkvėptą crescendo. Aktyvi sportiška išmetimo sistema yra standartinė tam tikruose F-TYPE modeliuose. Joje naudojamas aktyvus vožtuvas, leidžiantis išmetamosioms dujoms veržtis tiesesniu keliu, taip sukuriant gilų, dramatišką garsą. Valdoma aktyvi išmetimo sistema leidžia tiesiogiai kontroliuoti sistemą. Ji siūloma tam tikrose F-TYPE versijose ir yra standartinėje F-TYPE R įrangoje.

F-TYPE transmisija Quickshift veikia greitai, lyg žaibas ir yra išskirtinai rafinuota. Aštuonios, artimais intervalais išdėstytos pavaros leidžia varikliui veikti pačiame efektyviausiame sūkių diapazone, bet kada pateikiant optimalią galią ir sukimo momentą. Pasirenkamas Dynamic režimas suteiks daugiau adrenalino, padidindamas akceleratoriaus jautrumą ir pakeisdamas pavarų parinkimo programą, taip dar labiau išryškindamas sportiško automobilio charakterį.

 

F-TYPE
Kiek kilometrų nuvažiuojate per metus?
Benzinas
Kuro sąnaudos
9.70 l/100 km
CO2 emisija
220 g/km
Taršos mokesčio dydis
150.00 €
Metinės išlaidos kurui
9.70

Skaičiuoklė leidžia susipažinti su orientacine informacija apie išlaidas kurui per pasirinktą metinį nuvažiuojamą atstumą. Taip pat ji apžvelgia bendrą informaciją apie automobilio modelio kuro sąnaudas, taršą bei taršos mokesčio dydį. 

Nuo:
€65600
Mėnesio įmoka nuo:
€1,066
Pasirink partnerio pasiūlymą
2.15%
Išvalyti
Pasirinkite banko pasiūlymą arba įrašykite palūkanų normą patys
Banko pavadinimas
Procentai
Aprašymas
Swedbank
2.29%
Minimali palūkanų marža
Citadele
1.49%
(+ 6 mėnesių Euribor) Elektromobiliams ar itin mažos emisijos automobiliams
SEB
2.10%
Minimali palūkanų marža (+ 6 mėn. Euribor)
Luminor
2.39%
Minimali palūkanų marža (+ 3 mėn. Euribor)
Šiaulių bankas
1.89%
(+ 6 mėnesių Euribor) Hibridiniams automobiliams arba automobiliams su mažo galingumo vidaus degimo varikliu
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Įrašykite orientacines palūkanas patys
Bandomoji versija

Sveiki atvykę į Naujų ratų bandomąją versiją

Daugelis funkcijų yra veikiančios, tačiau galimi jų veikimo sutrikimai. Galimi ir pateikiamos informacijos netikslumai. 

Jeigu turite komentarų ar pasiūlymų - laukiame jūsų el. laiškų info@naujiratai.lt

Naujiratai.lt komanda

Ar reikia pagalbos su dominančiu automobiliu?

Parašyk mums kokio automobilio ieškai arba koks domina ir mes pasistengsime atsiradus geram pasiūlymui juo su tavimi pasidalinsime! 

Sutinku su taisyklėmis