Jaguar F-TYPE
Nuo:
€59000
Mėnesio įmoka nuo:
€862

F-TYPE yra tikrasis sportiškas Jaguar: galingas, vikrus ir išskirtinis. Jis specialiai sukurtas didelei galiai ir klusniam valdymui, būdingam šios kilmės automobiliams. Varikliai su mechaniniais kompresoriais, lengvos aliumininių kėbulų konstrukcijos ir pažangios vairavimo technologijos suteikia intuityvaus, instinktyvaus ir žvalaus vairavimo patirtį.

Plakanti F-TYPE širdis yra su mechaniniu kompresoriumi. Galią tiekia keturių, itin pažangių, variklių gama: 3.0 V6 340AG, 3.0 V6 380AG, 5.0 V8 495AG ir 5.0 V8 550AG. Kiekvienas aprūpintas Roots tipo kompresoriais, sumontuotais „V“ variklio viršuje, išlaikant jo kompaktinius matmenis. Jaguar yra mechaninio pripūtimo technologijų lyderis. Jos leidžia tolygų galios tiekimą ir stiprią trauką bet kuriame variklio sūkių diapazone, sumažinant laiko tarpą tarp vairuotojo galios pareikalavimo ir variklio atsako.

F-TYPE riaumoja iš širdies. Jo sportiška išmetimo sistema galingai urzgia nuo užvedimo, sukurdama lenktyninio automobilio įkvėptą crescendo. Aktyvi sportiška išmetimo sistema yra standartinė tam tikruose F-TYPE modeliuose. Joje naudojamas aktyvus vožtuvas, leidžiantis išmetamosioms dujoms veržtis tiesesniu keliu, taip sukuriant gilų, dramatišką garsą. Valdoma aktyvi išmetimo sistema leidžia tiesiogiai kontroliuoti sistemą. Ji siūloma tam tikrose F-TYPE versijose ir yra standartinėje F-TYPE R įrangoje.

F-TYPE transmisija Quickshift veikia greitai, lyg žaibas ir yra išskirtinai rafinuota. Aštuonios, artimais intervalais išdėstytos pavaros leidžia varikliui veikti pačiame efektyviausiame sūkių diapazone, bet kada pateikiant optimalią galią ir sukimo momentą. Pasirenkamas Dynamic režimas suteiks daugiau adrenalino, padidindamas akceleratoriaus jautrumą ir pakeisdamas pavarų parinkimo programą, taip dar labiau išryškindamas sportiško automobilio charakterį.

 

F-TYPE
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
234 g/km
250.00 €
9.80 l/100 km
9.80 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
9.80 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti