Jaguar I-PACE
Nuo:
€81150
Mėnesio įmoka nuo:
€1,252

Kuriant naujojo modelio I-PACE automobilių saloną, daugiausia dėmesio skirta vairuotojui, užtikrinant šeimos automobiliams būdingas savybes – naujajame I-PACE dera neprilygstamas „Jaguar“ vairavimo malonumas, kasdienis praktiškumas ir geriausios šioje klasėje daiktų laikymo bei pervežimo galimybės. Tokio kompaktiško sportinio visureigio dar nėra buvę.

 

Su visais gamintojo „Jaguar“ automobiliais kelyje jausitės išskirtiniai. Elektrinė pavaros sistema šio pojūčio nesumažina. Kruopščiai suprojektuotas naujasis „Jaguar I-PACE“ yra elektrinis automobilis su baterija (angl. Battery Electric Vehicle, BEV). Patrauklus ir maloniai vairuojamas visureigis „Jaguar I-PACE“ yra išmaniausias penkių vietų sportinis automobilis pasaulyje.

 

Nesvarbu, ar tai bus pirmasis, ar jau kitas Jūsų įsigytas elektrinis automobilis, – Jūs nustebsite, kaip puikiai visureigis „Jaguar I-PACE“ atitiks Jūsų kasdienio gyvenimo poreikius. Įsitikinkite tuo naudodami mūsų parengtą įveikiamo atstumo skaičiuoklę ir įkrovimo duomenų anketą.

 

Visureigis I-PACE visų pirma yra gamintojo „Jaguar“ automobilis, t. y. automobilis, kuriame daugiausia dėmesio skiriama vairuotojui. 700 Nm sukimo momentą generuojantys elektros varikliai ir beveik tobulas masės paskirstymas užtikrina sportinio visureigio veržlumą.

 

Elegantišku dizainu ir itin geromis aerodinaminėmis savybėmis (oro pasipriešinimo koeficientas – tik 0.29Cd išsiskiriantis visureigis I-PACE sklandžiai skrodžia orą, taigi įveikia itin didelius atstumus ir pasižymi puikiu stabilumu. Aptakios visureigio I-PACE kėbulo linijos, staigus variklio dangčio nuolydis ir išskirtinis galinės kėbulo dalies dizainas nepaliks abejingų.

 

I-PACE
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Išvalyti