Jaguar XF
Nuo:
€43100
Mėnesio įmoka nuo:
€582

XJ yra apibrėžimas, koks turi būti prabangus automobilis. Tai išraiškingiausia grožio, prabangos ir galios kombinacija. Sklandus paklusnumas ir dinamiška vairavimo patirtis. Keleiviams - salonas, kuriame atsipalaiduojama. Joks kitas automobilis taip neatrodo ir nesukelia tokio jausmo, kaip XJ.

 

Susikurkite idealią erdvę sau XJ salone - raminanti aplinka stimuliuoja visus jūsų pojūčius. Atsipalaiduokite visiškoje prabangoje, apgaubiančiose minkščiausios odos sėdynėse, mėgaukitės šiuolaikiškomis medžiagomis, kurias itin malonu liesti - menkiausias detales galite išsirinkti patys. Pradėkite nuo vidaus spalvinių temų ir derinių pasirinkimo, tada pasvarstykite, kokių norėtumėt medžio apdailos intarpų. Tai Jūsų asmeniniai akcentai Jūsų erdvėje.

 

Kiekviena apdailos dalelė preciziškai pritaikyta konkrečiai vietai, tad visas automobilis nuo veidrodėlio iki veidrodėlio yra tiesiog tobulas. Pasirinkite Piano Black ar Carbon Fibre apdailą, jei mėgstate modernumą. Užbaikite rinkdamiesi atidžiai iš geriausių tiekėjų atrinktos odos sėdynes iš plačios spalvų gamos.

 

Dinamiška elgsena egzistuoja kiekviename XJ variklyje - užtikriname aukščiausio lygio galimybes ir valdymą. Visi trys varikliai derinami su 8 laipsnių automatine pavarų dėže ir yra itin tikslūs, sklandžiai perjungiamomis pavaromis bei efektyvūs degalų atžvilgiu. Gama apima nuostabų 3,0 l V6 275 AG turbininį dyzelinį, 3,0 l V6 340 AG turbokompresorinį benzininį ir 5,0 l V8 510 AG ir 550 AG turbokompresorinius benzininius variklius, galimus XJ Supersport ir XJR modeliuose.

 

XJ grožis nėra tik išorinis. Viduje slypi aliumininė monokoko konstrukcija, kuri yra ypatingai tvirta, bet lengva, ir pasižymi kone tobulu svorio paskirstymu.

 

Neįtikėtinas tvirtumas užtikrina saugesnį, preciziškesnį valdymą bei sugeria daug didesnę smūgio jėgą, nei plienas. Be to, lengvumas garantuoja geresnius degalų suvartojimo rodiklius bei sumažina CO2 emisijas. Tai ne viskas - 50% aliuminio naudojama iš perdirbtų žaliavų.

 

XF modelio automobilyje dera viskas – kategoriškas stilius, universalumas ir saugumas. Pažangiosios vairuotojams skirtos pagalbinės technologijos leidžia jums atsipalaiduoti žinant, kad XF modelis užtikrins jūsų saugumą, o jo praktiška bagažinė ir įvairios pažangios ir dar daugiau patogumo suteikiančios savybės padės jums išlaikyti savo gyvenimo būdą.

 

XF
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
0 g/km
0.00 €
10.50 l/100 km
10.50 €/100 km
Sąnaudos
Kaina
Dyzelinas
0.99 €/L
0 g/km
0.00 €
7.50 l/100 km
0.00 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Dyzelis
Kuro kaina
1.06 €/l
0.99 €/l
Kuro suvartojimas
10.50 l/100 km
7.50 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti