Jeep Renegade
Nuo:
€19490
Mėnesio įmoka nuo:
€167

Naujasis „Jeep Renegade“ – sukurtas miestui, bet neabejotinai įveiktų ir sunkiausiai pravažiuojamus užmiesčio kelius. Automobilyje netrūksta šiuolaikinio dizaino elementų, tačiau pamatę jį vis tiek atpažinsite legendines „Jeep“ formas.

 

Vienas ryškiausių „Renegade“ dizaino akcentų – įspūdingos 7 dalių priekinės grotelės, kurios yra „Jeep“ automobilių skiriamasis ženklas. Išskirtinumo šiam modeliui suteikia ir apvalūs priekiniai žibintai, kurie puikiai įsilieja į bendrą automobilio dizainą. Dar vienas privalumas – „MySky“ stogo sistema leidžianti grožėtis įspūdingais panoraminiais vaizdais. Nuo šiol jūsų kelionės gali tapti dar įspūdingesnės.

 

„Jeep Renegade“ – šiuolaikinio dizaino, naujausių technologijų ir meistriškumo derinys. Tvirta ir energinga išvaizda – nepaliks abejingų net ir sportinių automobilių mėgėjų. Šiame automobilyje žavi ne tik patraukli išvaizda, bet ir tobulai subalansuotas funkcionalumas.

 

Su naujuoju „Jeep Renegade“ įveiksite bet kokias kliūtis kelyje. Dėka 9 pakopų automatinės pavarų dėžės bei nepralenkiamų „Jeep Active Drive” ir „Active Low Drive” sukibimo jėgos sistemų, o taip pat universalios „Selec-Terrain” sukibimo jėgos kontrolės sistemos – jums kelyje nebėra neįveikiamų iššūkių. „Jeep Renegade“ – neabejotinai pateisins visus jūsų lūkesčius, o neprilygstamą vairavimo malonumą pajusite važiuodami sudėtingiausiais keliais, kuriuos su naujuoju „Renegade“ lengvai įveiksite be jokių rūpesčių.

Renegade
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
174 g/km
135.00 €
6.10 l/100 km
6.10 €/100 km
Sąnaudos
Kaina
Dyzelinas
0.99 €/L
160 g/km
220.00 €
4.80 l/100 km
0.00 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Dyzelis
Kuro kaina
1.06 €/l
0.99 €/l
Kuro suvartojimas
6.10 l/100 km
4.80 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti