KIA XCEED Phev
Nuo:
€39990
Mėnesio įmoka nuo:
€528

Iš tinklo įkraunamo hibridinio automobilio (Plug-in hybrid, PHEV) veikimo principas yra panašus į paprasto hibridinio: benzininis variklis veikia išvien su elektros motoru bei baterija. Iš tinklo įkraunamo automobilio baterija yra daug didesnė, nei paprasto hibridinio, tad jis vien elektra gali įveikti apie 50 kilometrų. Tai - pakankamas atstumas kasdieninėms kelionėms mieste, o benzininio variklio dėka galima įveikti ir daug didesnį atstumą.

 

Kaip ir paprasto hibridinio automobilio, „plug-in“ hibrido baterija gali būti įkraunama važiuojant. Vis tik, norėdami maksimaliai išnaudoti sistemos privalumus, bateriją įkraukite naudodami elektros lizdą – visiškas jos įkrovimas turėtų trukti iki 3 val. Tai atlikę, galėsite mėgautis pigesniais elektra įveikiamais  kilometrais, taip pat turėti retoms ilgesnėms kelionėms pritaikytą benzininį variklį. Idealu.

 

Naudodami tik elektrą, PHEV automobiliai yra išskirtinai tylūs ir sukuria atpalaiduojančią atmosferą. Vairavimas yra paprastas, nes elektros varikliai pasiekia didžiausią sukimo momentą visame sūkių diapazone – tai užtikrina sparčią akceleraciją.

 

XCEED Phev
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
38 g/km
0.00 €
1.30 l/100 km
1.30 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
1.30 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti