KIA OPTIMA MY19
Nuo:
€24490
Mėnesio įmoka nuo:
€255

Jūs dirbate sunkiai. Ir sumaniai. Tą patį turėtų daryti ir Jūsų automobilis. Stilingas naujasis „Kia Optima“ ne tik pilnas spinduliuojančių idėjų, technologijų ir gudrių būdų palaikyti ryšį, bet ir siūlo šiuolaikines saugumą ir patogumą užtikrinančias technologijas, kad važiavimas būtų visiškai be įtampos. Jis sukurtas tam, kad Jums padėtų, kad išnaudotų visas galimybes sėkmei pasiekti.

 

Versle pirmasis įspūdis turi lemiamą reikšmę. O ilgalaikiai įspūdžiai dar didesnę. Naujojo „Kia Optima“ išvaizda apjungia sportiškumą su išraiškingais kontūrais ir šiuolaikine apdaila – neišdildomas dizainas išskirtiniams asmenims.

 

Naujajame „Optima“ interjere ypatingas dėmesys skiriamas aukštai kokybei ir subtilioms detalėms, kurios viršija net reikliausio asmens lūkesčius. Šiuolaikinis stilius, dar didesnė erdvė, aukščiausios klasės medžiagos ir naujausios technologinės inovacijos naująjį „Kia Optima“ padaro tikru reprezentaciniu automobiliu.

 

Naktį būkite labiau pastebimas su dinaminiais posūkio žibintais, kurie automatiškai priderina šviesos spindulį prie kelio posūkių, kitų automobilių šviesų ir kelio sąlygų. Tiesiog dar viena ryški idėja, kad naujasis „Optima“ būtų saugesnis.

 

Kia Optima įkraunamo hibridinio automobilio dizainas stebina ir kometos greičiu perkelia į naują lygmenį. Viename automobilyje išmaniai sutalpintas puikus dizainas, tvarumas ir naujausia hibridinė technologija. Pasiruoškite susipažinti su tokiu įkraunamu hibridu, kokio nesate matę!

 

Stilingai aerodinamiškas! Apgalvotos formos užtikrina ne tik energijos tausojimą, bet ir puikų korpuso dizainą. Ryškios mėlynos detalės pabrėžia aplinkos tausojimo idėją ir automobilio dizainą.

 

OPTIMA MY19
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
140 g/km
40.00 €
6.10 l/100 km
6.10 €/100 km
Sąnaudos
Kaina
Dyzelinas
0.99 €/L
112 g/km
0.00 €
4.30 l/100 km
0.00 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Dyzelis
Kuro kaina
1.06 €/l
0.99 €/l
Kuro suvartojimas
6.10 l/100 km
4.30 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti