KIA PICANTO
Nuo:
€14190
Mėnesio įmoka nuo:
€74

Visiškai naujas „Kia Picanto“ puikiai jaučiasi miesto gatvėse. Jo stilingi kontūrai, išraiškingas priekis ir galiniai žibintai rodo jaunatvišką automobilio dvasią. Vien pažvelgus į jį norisi įlipti ir važiuoti, kur tik likimas nuves toliau.

 

Visiškai naują „Kia Picanto“ neįmanoma pavadinti niūriu, jis pasiruošęs nušviesti kelią. Pažangūs dviejų projekcijų priekiniai žibintai su dieniniais LED žibintais ir gabaritiniais žibintais suteikia daug charizmos ir charakterio. Kiekvienoje pusėje yra LED šoniniai papildomi posūkių žibintai. Juk norite pademonstruoti savo gabaritus.

 

Visiškai naujas „Picanto“ kupinas stilingų detalių ir sukurtas teikti malonumą. Atraskite erdvų interjerą, kurio puošmena yra išmaniai suprojektuotas prietaisų skydelis, išsiskiriantis įmantriu satino chromu. Po to pasigrožėkite spalvotais įdėklais ir aptakiomis vertikaliomis oro angomis. Argi gyvenimas ne puikus?

 

Visiškai naujas „Kia Picanto“ siūlo daug pasirinkimų. Pradedant lanksčia ir universalia, talpiausia klasėje bagažine, kurios talpa iki 225 litrų. Geriausiai išnaudokite dviejų lygių bagažo potencialą, norėdami paprastai transportuoti aukštus daiktus. Dėl 60:40 proporcijomis padalintų galinių sėdynių, nulenkiamų vienu prisilietimu, daugiau nebereikės rinktis tarp draugų ir daiktų.

 

PICANTO
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
119 g/km
0.00 €
5.20 l/100 km
5.20 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
5.20 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti