KIA Rio MY19
Nuo:
€12790
Mėnesio įmoka nuo:
€49

Drąsus, elegantiškas ir galingas naujasis „Kia Rio“ yra sportiškesnis ir naujoviškesnis, nei bet kada iki šiol. Aerodinaminės linijos ir griežti kontūrai suteikia automobiliui puikią išvaizdą, atitinkančią automobilio eksploatacines savybes. Akį patraukia tokios detalės, kaip „Kia“ vardinės tigro nosies grotelės, nauji 17“ lieti ratlankiai ir spindintys LED dieniniai žibintai, integruoti dviejų funkcijų žibintai.

 

Sunku rasti šiuolaikiškesnį už naujojo „Kia Rio“ interjerą. Pradedant nuo minkštų audinių ir ergonomiškai suprojektuotų priekinių sėdynių iki vairuotojo vietos ir greitai veikiančių daviklių visame automobilyje. Automobiliui ypač būdingos patogumo savybės bei pažangių technologijų naudojimas. Kiek bevažiuotumėte, automobilyje visada jausitės maloniai.

 

Puikiai tinkantis miesto poreikiams ir pakankamai erdvus kasdieniniam gyvenimui, naujasis „Kia Rio“ iš naujo apibrėžia šio automobilio klasės erdvumo sąvoką. Būtent, gale sėdintys draugai ir šeimos nariai vertina papildomą erdvę, kurios užtenka išsitiesti ir pailsėti. Automobilio praktiškumą dar labiau padidina sudedamos užpakalinės sėdynės. Kalbant apie automobilio tinkamumą, reikia paminėti bagažinę, kurios 325 litrų talpa yra paprasčiausiai įspūdinga.

 

Naujajam „Kia Rio“, kuriame integruotos išmanios papildomos detalės, šiek tiek pagerinančios kasdieninės keliones, būdingi ryškiai apšviečiantys kelią LED dviejų projekcijų žibintai. Esant blogam matomumui, automatinė rūko išsklaidymo sistema aptinka ant priekinio stiklo miglą ir automatiškai įjungia ventiliatorius, kad būtų galima ją greitai pašalinti. Kritulių atveju lietaus jutiklis greitai įjungia valytuvus, kad būtų galima geriau matyti kelią.

 

Visai nesvarbu, į kokią naują miesto vietą norėtume nuvažiuoti, naujasis „Kia Rio“ nuveš jus ten. Pasikliaukite dinaminėmis techninėmis charakteristikomis ir sklandžia, bet lanksčia patobulinta važiuokle. Taikomos įvairios pavarų dėžės ir varikliai gali užtikrinti, kad vairavimas mieste visada suteiktų malonumo.

 

Rio MY19
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
114 g/km
0.00 €
5.00 l/100 km
5.00 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
5.00 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti