KIA SORENTO MY19
Nuo:
€48990
Mėnesio įmoka nuo:
€686

Naujasis „Kia Sorento“ iš pirmo žvilgsnio pavergs jūsų širdį. Iššaukiančios linijos ir nugludinti paviršiai nepalieka abejonių – šis automobilis sukurtas stebinti. Nuo patrauklių LED žibintų priekyje ir gale iki išskirtinio dizaino 19 colių lengvojo lydinio ratlankių. Tai modelis, pranoksiantis visus jūsų lūkesčius!

 

Kiekviena salono detalė pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų, tokių kaip minkšti audiniai, oda, itin blizgių ir satininio blizgesio chromo elementų.

 

Aukštai pakelto variklio dangčio įrėminti išraiškingi naujojo „Kia Sorento“ žibintai su papildomo apšvietimo posūkyje technologija (DBL) ir LED dienos šviesos žibintais dar geresniam matomumui dienos metu. Dėl išskirtinio dizaino galinių LED žibintų neliksite nepastebėti.

 

Ištobulinta ir puikiai išplanuota salono erdvė užtikrina, kad jūs ir visi keleiviai važiuosite itin patogiai. Nuo aptakių linijų ir didelio prietaisų skydelio iki salono vėdinimo angų ir elegantiškos durelių apdailos – apgalvota kiekviena smulkmena maksimaliam vairuotojo komfortui.

 

Mėgaukitės erdviu „Kia Sorento“ be jokių apribojimų. Galite rinktis iš ergonomiškų, patogių ir itin universalių 5 ar 7 vietų modifikacijų. Talpiame salone palikta pakankamai erdvės gale sėdinčių keleivių kojoms. Prireikus daugiau sėdimų vietų, be jokio vargo sumontuosite trečią sėdynių eilę.

 

Bagažinės dangtis atidaromas automatiškai, vos tik netoliese aptinkamas išmanusis raktas, todėl be jokio vargo sudėsite sunkius pirkinių krepšius ar kitus daiktus.

 

Įsitaisykite tvirtose, meistriškai pagamintose minkštos odos sėdynėse. Atraskite sau patogiausią sėdėjimo padėtį, reguliuodami elektra valdomas priekines sėdynes bei juosmens atramą. Vėsesnėmis dienomis rinkitės vieną iš 3 sėdynių šildymo lygių. O vasarą vairuotojas ir priekyje sėdintis keleivis galės mėgautis vėdinamomis sėdynėmis tekančiais gaivaus oro gūsiais.

 

SORENTO MY19
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Dyzelinas
0.99 €/L
170 g/km
270.00 €
6.50 l/100 km
0.00 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Dyzelis
Kuro kaina
0.99 €/l
Kuro suvartojimas
6.50 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti