Įveskite norimą pradinę įmoką
Įveskite sutarties trukmę
Pasirinkite pageidautiną palūkanų normą
Nuo:
€51990
Mėnesio įmoka nuo:
€827

Naujasis „Kia Stinger“ paliks neišdildomą įspūdį tikrųjų entuziastų širdyse. Kiekviena linija dvelkia „Gran Turismo“ klasikos dvasia, nuo žemo profilio variklio dangčio ir salono iki galingos stovėsenos. Stulbinančios 5 durų „fastback“ dizaino linijos sukuria su niekuo nesupainiojamą profilį, ir tai tik įžanga į kvapą gniaužiančią dinamiką.

 

Paprastas, tačiau išskirtinis naujojo „Kia Stinger“ salonas, įkvėptas „Gran Turismo“ sportinio stiliaus ir aeronautikos. Ryškus interjeras su apvaliomis ventiliacijos angomis ir metalo apvadais aplink prietaisų skydelį, satino ir chromo apdaila. Žema vairuotojo sėdynė iš aukštos kokybės medžiagų, su modernia apdaila ir kontrastingomis siūlėmis sukuria rafinuotą atmosferą.

 

Stulbinantis dizainas, pasižymintis teisingomis proporcijomis ir pusiausvyra. Naujasis „Kia Stinger“ turi ilgą variklio dangtį, ilgą ratų bazę ir žemą kėbulą. Plačios šoninės linijos suformuoja įtemptą galą, tuo tarpu suapvalintas juodas galinis difuzorius pagerina aerodinamines savybes.

 

Šiuo jautriu ir našiu naujuoju „Kia Stinger“ tikrai jausite kelią. Elektroniniu būdu valdomos pakabos (ECS) jutikliai, nuolat vertinantys kelio būklę, užtikrina maksimalų komfortą ir saugumą. Naudokite vairavimo režimo pasirinkimą (DMS), kad galėtumėte pritaikyti vairavimo charakteristikas prie savo poreikių bei važiavimo sąlygų.

 

Kelias kupinas netikėtumų. Su naujojo „Kia Stinger“ visų ratų pavara (AWD) būsite pasiruošę bet kokioms sudėtingoms sąlygoms posūkiuose. Sistema paskirsto variklio galią kiekvienam ratui atskirai priklausomai nuo sukibimo, kad užtikrintų trauką ir stabilumą. Todėl jūs ir jūsų keleiviai būsite visiškai apsaugoti – nepriklausomai nuo kelio ar oro sąlygų.

 

Būkite pasirengę padažnėjusiam pulsui, nesvarbu, kuris turbininis variklis įrengtas po variklio dangčiu: 2,2 CRDI (200 AG) 2,0 T-GDI (255 AG) ar T-GDI V6 3,3 (370 AG). 8 greičių automatinė pavarų dėžė užtikrina greitą ir sklandų pavarų perjungimą. Sparti akceleracija ir didelis važiavimo greitis užgniauš jums kvapą.

 

STINGER
Kiek kilometrų nuvažiuojate per metus?
Benzinas
Kuro sąnaudos
10.90 l/100 km
CO2 emisija
247 g/km
Taršos mokesčio dydis
199.00 €
Metinės išlaidos kurui
10.90

Skaičiuoklė leidžia susipažinti su orientacine informacija apie išlaidas kurui per pasirinktą metinį nuvažiuojamą atstumą. Taip pat ji apžvelgia bendrą informaciją apie automobilio modelio kuro sąnaudas, taršą bei taršos mokesčio dydį. 

Nuo:
€51990
Mėnesio įmoka nuo:
€827
Pasirink partnerio pasiūlymą
2.15%
Išvalyti
Pasirinkite banko pasiūlymą arba įrašykite palūkanų normą patys
Banko pavadinimas
Procentai
Aprašymas
Swedbank
2.29%
Minimali palūkanų marža
Citadele
1.49%
(+ 6 mėnesių Euribor) Elektromobiliams ar itin mažos emisijos automobiliams
SEB
2.10%
Minimali palūkanų marža (+ 6 mėn. Euribor)
Luminor
2.39%
Minimali palūkanų marža (+ 3 mėn. Euribor)
Šiaulių bankas
1.89%
(+ 6 mėnesių Euribor) Hibridiniams automobiliams arba automobiliams su mažo galingumo vidaus degimo varikliu
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Įrašykite orientacines palūkanas patys
Bandomoji versija

Sveiki atvykę į Naujų ratų bandomąją versiją

Daugelis funkcijų yra veikiančios, tačiau galimi jų veikimo sutrikimai. Galimi ir pateikiamos informacijos netikslumai. 

Jeigu turite komentarų ar pasiūlymų - laukiame jūsų el. laiškų info@naujiratai.lt

Naujiratai.lt komanda

Ar reikia pagalbos su dominančiu automobiliu?

Parašyk mums kokio automobilio ieškai arba koks domina ir mes pasistengsime atsiradus geram pasiūlymui juo su tavimi pasidalinsime! 

Sutinku su taisyklėmis