KIA STINGER
Nuo:
€45990
Mėnesio įmoka nuo:
€633

Naujasis „Kia Stinger“ paliks neišdildomą įspūdį tikrųjų entuziastų širdyse. Kiekviena linija dvelkia „Gran Turismo“ klasikos dvasia, nuo žemo profilio variklio dangčio ir salono iki galingos stovėsenos. Stulbinančios 5 durų „fastback“ dizaino linijos sukuria su niekuo nesupainiojamą profilį, ir tai tik įžanga į kvapą gniaužiančią dinamiką.

 

Paprastas, tačiau išskirtinis naujojo „Kia Stinger“ salonas, įkvėptas „Gran Turismo“ sportinio stiliaus ir aeronautikos. Ryškus interjeras su apvaliomis ventiliacijos angomis ir metalo apvadais aplink prietaisų skydelį, satino ir chromo apdaila. Žema vairuotojo sėdynė iš aukštos kokybės medžiagų, su modernia apdaila ir kontrastingomis siūlėmis sukuria rafinuotą atmosferą.

 

Stulbinantis dizainas, pasižymintis teisingomis proporcijomis ir pusiausvyra. Naujasis „Kia Stinger“ turi ilgą variklio dangtį, ilgą ratų bazę ir žemą kėbulą. Plačios šoninės linijos suformuoja įtemptą galą, tuo tarpu suapvalintas juodas galinis difuzorius pagerina aerodinamines savybes.

 

Šiuo jautriu ir našiu naujuoju „Kia Stinger“ tikrai jausite kelią. Elektroniniu būdu valdomos pakabos (ECS) jutikliai, nuolat vertinantys kelio būklę, užtikrina maksimalų komfortą ir saugumą. Naudokite vairavimo režimo pasirinkimą (DMS), kad galėtumėte pritaikyti vairavimo charakteristikas prie savo poreikių bei važiavimo sąlygų.

 

Kelias kupinas netikėtumų. Su naujojo „Kia Stinger“ visų ratų pavara (AWD) būsite pasiruošę bet kokioms sudėtingoms sąlygoms posūkiuose. Sistema paskirsto variklio galią kiekvienam ratui atskirai priklausomai nuo sukibimo, kad užtikrintų trauką ir stabilumą. Todėl jūs ir jūsų keleiviai būsite visiškai apsaugoti – nepriklausomai nuo kelio ar oro sąlygų.

 

Būkite pasirengę padažnėjusiam pulsui, nesvarbu, kuris turbininis variklis įrengtas po variklio dangčiu: 2,2 CRDI (200 AG) 2,0 T-GDI (255 AG) ar T-GDI V6 3,3 (370 AG). 8 greičių automatinė pavarų dėžė užtikrina greitą ir sklandų pavarų perjungimą. Sparti akceleracija ir didelis važiavimo greitis užgniauš jums kvapą.

 

STINGER
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
240 g/km
250.00 €
10.50 l/100 km
10.50 €/100 km
Sąnaudos
Kaina
Dyzelinas
0.99 €/L
169 g/km
270.00 €
6.40 l/100 km
0.00 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Dyzelis
Kuro kaina
1.06 €/l
0.99 €/l
Kuro suvartojimas
10.50 l/100 km
6.40 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti