KIA Stonic MY19
Nuo:
€15290
Mėnesio įmoka nuo:
€93

Aptakios išorės su išskirtiniais bruožais, naujasis „Kia Stonic“ trykšta smagiu sportiškumu. SUV primenantys stogo laikikliai tikrai išsiskiria, o tamsintas stiklas žadina smalsumą ir sukuria asmeninę erdvę. Dvigubos projekcijos priekiniai žibintai su posūkių ir LED DRL rūko žibintais nušviečia kelią 17 col. lydinio ratlankiams.

 

Būkite drąsūs! Suasmeninkite naująjį „Kia Stonic“, pasirinkdami vieną iš dvidešimties dviejų atspalvių spalvų derinių stogui ir korpusui. Viduje rinkitės vieną iš šešių bronzinių spalvų paketų, įskaitant, bronzos, oranžinį, žalią ir pilką. Kuris geriausiai atspindi jūsų asmenybę ir pomėgius?

 

Naujojo „Kia Stonic“ galingas dizainas buvo sukurtas norintiems, kad kiekvienas pasivažinėjimas būtų nuotykis. Aerodinamiškos linijos ir ryškios grotelės prisideda prie jūsų individualumo. Kaip galinis langas su aptaku ir didesnė apatinė įsiurbimo anga, siurbianti aušinantį orą. Galingi sparnai ir buferis bei oro srautą reguliuojanti slydimo plokštė užbaigia šį šaunų miesto visureigį.

 

Įlipkite ir susižavėkite stilingu naujojo „Kia Stonic“ vidumi. Rinkitės audinio arba dirbtinės odos sėdynes, priklausomai nuo asmeninių pomėgių. Tvirtai laikykite prabangų odinį D formos vairą. Palepinkite akis madingais spalvotais įdėklais ir detalėmis, pvz. kontrastingais dygsniais ant vairo ir sėdynių.

 

Dievinate išvaizdžią technologiją? Naujasis „Kia Stonic“ – taip pat, galintis pasigirti patraukliu 7 col. slankiojančiu jutikliniu ekranu. Tai jūsų langas į viską, nuo radijo iki navigacijos, įskaitant žemėlapių atnaujinimus 7 metams.5 Gale sėdintys keleiviai gali pasinaudoti USB įkrovikliu, prireikus įkrauti įrenginius.

 

Linksmybės šiame unikaliame miesto visureigyje tęsiasi su 1,0 T-GDI varikliu su 120 AG.9 Sėskite, prisisekite ir pasiekite naują malonaus vairavimo lygmenį.

 

Patogiai įsitaisykite erdvioje kabinoje ir mėgaukitės novatoriška vairavimo patirtimi su pažangiomis technologijomis. Kabinoje visas dėmesys skiriamas jums. Ekranas su svarbiausia informacija yra nukreiptas link vairuotojo sėdynės ir visi mygtukai pasiekiami. Taip gerai apgalvotas vidaus dizainas leidžia susitelkti ties tuo, kas svarbiausia – vairavimu.

 

Sukurtas puikiam valdymui ir važiavimui, naujasis „Kia Stonic“ pasižymi manevringu, ypač jautriu vairavimu. Mėgaukitės tvirtesnės iš ypač tvirto plieno pagamintos važiuoklės pojūčiu. Grynas malonumas ir puikus jautrumas, kaskart sėdant už vairo.

 

„Kia Stonic“ smagumas ir aptakumas nereiškia, kad buvo taupoma vieta. Vietos pakanka patogiai kelionei su draugais. Reikia vežti krovinius? Ne bėda! Tiesiog nulenkite 60:40 padalintas galines sėdynes, sukurdami pakankamai vietos kroviniams.

 

Stonic MY19
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
125 g/km
0.00 €
5.50 l/100 km
5.50 €/100 km
Sąnaudos
Kaina
Dyzelinas
0.90 €/L
106 g/km
0.00 €
4.00 l/100 km
0.00 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Dyzelis
Kuro kaina
1.06 €/l
0.90 €/l
Kuro suvartojimas
5.50 l/100 km
4.00 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti
Pasirink banko pasiūlymą arba įrašyk pats
Swedbank
3.50%
Lorem ipsum dolor sit amet
SEB
3.20%
Lorem ipsum dolor sit amet
Luminor
3.70%
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Čia gali rašyti savo norimas palūkanas
Palauk!

Palauk, ar galime padėti ?

Sutinku su taisyklėmis