Lexus CT
Nuo:
€29400
Mėnesio įmoka nuo:
€341

 

Lexus CT - kompaktiškas hibridas, išsiskiriantis idealiai suderinta prabanga, važiavimo dinamika ir ekonomiškumu.

 

Penkerių durelių CT 200h yra ne tik kompaktiškas, bet ir vienas labiausiai aplinką tausojančių iki šiol pagamintų mūsų hibridų. Jis sklandžiai važiuoja ir pasižymi kukliais CO2 rodikliais. Šiuos privalumus papildo novatoriškos technologijos ir apdovanoti rafinuoti sprendimai.

 

Dviejų galios šaltinių veikimą beveik tobulai suderinantis CT 200h užtikrina išskirtinį važiavimo komfortą, mažą taršos lygį ir nedideles degalų sąnaudas.

 

Įspūdingos važiavimo charakteristikos ir mažas išskiriamo CO2 kiekis – vos nuo 82 g/km. Važiuodamas iki 45 km/h greičiu, CT 200h į aplinką neišskiria nė gramo teršalų.

 

Akį traukia ilgas, aptakių formų profilis su išraiškingesnėmis, platesnėmis ir žemiau įrengtomis verpsto formos grotelėmis, kurios apsuptos išskirtinių tarsi brangakmeniai žėrinčių LED priekinių žibintų ir dienos šviesų.

 

Apie kokybę byloja subtili odos apdaila, dailūs grublėtos tekstūros medienos intarpai ir glotnus dažytas paviršius, išgaunamas rankomis šlifuojant šlapiuoju būdu, šį procesą akylai stebint Takumi meistrams.

 

 

 

CT
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
93 g/km
0.00 €
4.10 l/100 km
4.10 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
4.10 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti